امکانات صوتی بیکسبی در گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس، در آمریکا فعال شد

قابلیت‌های صوتی دستیار هوشمند بیکسبی سامسونگ در آمریکا برای دو گوشی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس فعال شد

سامسونگ اعلام کرد که یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای دارندگان گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس منتشر شده است که به‌موجب آن، امکانات صوتی دستیار دیجیتال بیکسبی برای این دسته از کاربران فعال خواهد شد.

پس از ماه‌ها تلاش و ارائه‌ی دسترسی اولیه برای عده‌ی محدودی از دارندگان گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در آمریکا، حال سرانجام امکان استفاده از دستورات صوتی این دستیار شخصی فعال شده است و کاربران آمریکایی می‌توانند از این دستورات برای انجام کارهای مختلف و تعامل با بخش‌های مختلف گوشی بهره ببرند. در ویدیویی که در پایان مطلب آمده است، مواردی مانند ارسال یک چهره‌ی غمگین به‌صورت پیام متنی برای مخاطب دلخواه، تنظیم یادآورها با یادداشت، باز کردن اپلیکیشن‌ها برای انجام کار خاص یا اعمال فیلتر سان‌شاین روی عکس گربه‌ی کاربر نشان داده می‌شود.

به‌روزرسانی جدید سامسونگ برای تمام گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس که تحت قرارداد اپراتورهای T-Mobile ،AT&T ،US Cellular و Verizon به فروش رسیده‌اند، در دسترس قرار گرفته است. یکپارچه‌سازی اپلیکیشن‌های شخص ثالث با دستیار دیجیتال بیکسبی سامسونگ فقط با برنامه‌ی ‌‌بیکسبی لبز (Bixby Labs) آغاز خواهد شد. برای دسترسی به این بخش می‌توانید دکمه‌ی بیکسبی را فشار دهید و سپس به بخش تنظیمات بروید. در حال حاضر نام اپلیکیشن‌های فیسبوک، گوگل مپز، گوگل‌پلی میوزیک، یوتیوب و یک‌ سری اپلیکیشن منتخب دیگر در لیست اپ‌های شخص ثالث سازگار با دستیار هوشمند سامسونگ دیده می‌شود.

سامسونگ به‌منظور تشویق کاربران، یک‌ سری امتیازات در ازای استفاده از دستیار شخصی بیکسبی در نظر گرفته است. کاربران می‌توانند این امتیازات را به پاداش‌های سامسونگی تبدیل کنند و از آن‌ها در پلتفرم آنلاین فروشگاهی این کمپانی بهره ببرند. این غول کره‌ای همچنین یک‌ سری آموزش‌های ویدیویی در مورد نحوه‌ی استفاده از دستورات صوتی بیکسبی منتشر کرده است. کاربران می‌توانند با تماشای این ویدیوها با قابلیت‌های صوتی بیکسبی آشنا شوند. نکته‌ی دیگر اینکه آدرس Bixby.com که در ویدیوی زیر نمایش داده می‌شود، در حال حاضر همچنان کاربران را به وب‌سایتی برای شهر بیکسبی، اوکلاهما هدایت می‌کند. در ادامه می‌توانید ویدیوی مورد بحث را تماشا کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع pocketnow

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید