ویژوال استودیو 2017 برای مک منتشر شد

ویژوال استودیو 2017 برای مک منتشر شد

دقایقی پیش مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ از نسخه‌ی نهایی ویژوال استودیو ۲۰۱۷ برای سیستم عامل مک اپل رونمایی کرد.

مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ که دقایقی پیش آغاز شد، ویژوال استودیوی ۲۰۱۷ را در قالب نسخه‌ی رسمی برای سیستم عامل مک اپل منتشر کرد.

ردموندی‌ها در جریان کنفرانس بیلد با رونمایی رسمی از نسخه‌ی نهایی ویژوال استودیو ۲۰۱۷ برای مک اعلام کردند که این نرم‌افزار عضو جدیدی از خانواده‌ی ویژوال استودیو است. با استفاده ویژوال استودیو ۲۰۱۷ برای مک، توسعه‌دهندگان قادرند تا اپلیکیشن‌هایی را برای موبایل، وب و کلاد با استفاده از زامارین و هسته‌ی دات‌نت توسعه دهند.

مایکروسافت اعلام کرده که با استفاده از ویژوال استودیو برای مک توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌های اندرویدی را در کنار اپلیکیشن‌هایی برای سایر پلتفرم‌ها نظیر macOS، iOS، tvOS، watchOS، وب و کلاد توسعه دهند.

مایکروسافت نوامبر سال گذشته‌ی نسخه‌ی پیش نمایش ویژوال استودیو برای macOS را منتشر کرده است. در کنار ویژوال استودیو، مایکروسافت همچنین از Visual Studio Code for Mac نیز پشتیبانی می‌کند. علاقمندان می‌توانند ویژوال استودیو ۲۰۱۷ مخصوص مک را از اینجا دانلود کنند.


منبع 9to5mac

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید