تصاویر جدیدی از موتو جی 5 فاش شد

تصاویر جدیدی که از موتو جی 5 منتشر شده است، مبتنی بودن این گوشی هوشمند بر سیستم‌عامل اندروید 7.0 را تأیید می‌کند.

تصاویری در فضای مجازی قرار گرفته که در آن می‌‌توان گوشی هوشمند موتو جی 5 را مشاهده کرد. این تصاویر دارای کیفیت نسبتا خوبی هستند و محصول جدید موتورولا را با جزئیات بیشتری نمایش می‌دهند.

البته باید در نظر داشت که در هفته‌های گذشته، تصاویر رندر شده و واقعی زیادی از موتو جی 5 منتشر شده است و ما تقریبا با طراحی ظاهری این گوشی هوشمند که هفته آینده در نمایشگاه MWC 2017 رونمایی می‌شود، آشنا هستیم.

با این وجود، تصاویر فاش شده اطلاعات و جزئیات قبلی را تأیید می‌کنند که به آن‌ها خواهیم پرداخت. در یکی از تصاویر که از صفحه «درباره‌ی گوشی هوشمند» گرفته شده است می‌توان اطلاعاتی را مشاهده کرد. البته این اطلاعات به زبان اسپانیایی هستند؛ اما نام موتو جی 5 در آن مشاهده می‌شود و همچنین نسخه سیستم‌عامل اندروید 7.0 نوقا ذکر شده است.

طبق آنچه در تصاویر وجود دارد، حسگر اثر انگشت در جلوی موتو جی 5 به کار رفته است. به این موضوع در اطلاعات قبلی نیز اشاره شده بود و می‌توان مشاهده کرد که از نظر طراحی، برخلاف حسگری با ظاهر مربعی شکل که در موتو جی 4 و موتو جی 4 پلاس به کار رفته بود، حسگر اثر انگشت موتو جی 5 از کناره‌های گرد بهره می‌برد.

نکته‌ی دیگری که وجود دارد، قاب پشت موتو جی 5 است که به دلیل طراحی خاصش، می‌توان آن را جدا کرد. این قاب از جنس فلز است و باتری نیز مانند قاب، قابل جداسازی خواهد بود تا کاربران بتوانند در مواقعی که نیاز داشتند، باتری را تعویض کنند.

به دلیل اینکه طراحی موتو جی 5 و موتو جی 5 پلاس مشابه یکدیگر است، انتظار می‌رود این گوشی هوشمند نیز از قاب پشت و باتری قابل جداسازی برخوردار باشد. تنها اختلافی که میان موتو جی 5 و جی 5 پلاس وجود خواهد داشت، تفاوت در مشخصات سخت‌افزاری مانند ظرفیت حافظه رم و ابعاد نمایشگر است.

انتظار می‌رود هفته آینده در خلال برگزاری نمایشگاه MWC 2017 از گوشی هوشمند موتو جی 5 و موتو جی 5 پلاس رونمایی شود.

موتو جی 5

موتو جی 5


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید