پوشش گسترده زومیت از نمایشگاه خودرو دیترویت 2017

نمایشگاه خودروی دیترویت یکی از مهم‌ترین رویداد‌های خودرویی جهان و بزرگ‌ترین رویداد صنعت خودروسازی ایالات متحده است.

تنها چند روز پس از نمایشگاه CES 2017، ایالات متحده میزبان یکی دیگر از رویداد‌های مهم فناوری جهان و این بار در رابطه با صنعت خودروسازی است. دیترویت یا شهر ماشین‌ها، از امروز میزبان تمامی شرکت‌های فعال خودرویی سرتاسر جهان است تا از جدید‌ترین دستاورد‌های خود رونمایی کنند. 

پس از ظهور رقیب قدرتمندی مانند نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس، رویداد خودرویی دیترویت تا حدودی اهمیت خود را از دست داده است. نزدیکی زمان برگزاری نمایشگاه دیترویت با CES نیز باعث شده است تا تعدادی از خودروسازان از حضور در آن منصرف شوند و دستاوردهای خود را در CES در معرض نمایش قرار دهند.

با این حال ایالت میشیگان و شهر دیترویت را همچنان می‌توان قلب صنعت خودروسازی دانست و از همین جهت رویداد خودرویی این شهر همچنان از اولویت بسیار بالایی به خصوص برای خودروسازان آمریکایی برخوردار است.

نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۷ از امروز رسما با حضور اصحاب رسانه و رونمایی از جدید‌ترین محصولات، آغاز به کار می‌کند. زومیت نیز طبق روال همیشگی خود برای مخاطبان و علاقه‌مندان صنعت خودروسازی و فناوری‌های مرتبط با آن، پوشش گسترده‌ای از این رویداد خواهد داشت. پس اگر به اخبار دنیای خودرو علاقه‌مندید، طی روز‌های آینده زومیت را بیش از پیش دنبال کنید.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید