مانستر از هدفون بی سیم AirLinks Elements‌ رونمایی کرد

شرکت مانستر از هدفون کاملا بی‌سیم و جذاب ایرلینکس المنتس رونمایی کرد.

 شرکت مانستر در طول سال‌های اخیر هدفون‌های جذاب و گران‌قمیتی روانه‌ی بازار کرده است؛ یکی از این هدفون‌ها، مدل مشهور Diamond Tears است؛ اما این شرکت یک‌بار دیگر قصد دارد هدفونی با تجهیز به زیورآلات، روانه‌ی بازار کند؛ نام این هدفون کاملا بی‌سیم، AirLinks Elements‌ است که در نمایشگاه CES 2017 از آن رونمایی شده است.

این هدفون که به گفته‌ی مانستر، در ساخت آن از «کمال طبیعی، شفافیت و زیبایی الماس‌» الهام گرفته شده است، از ماه آوریل و با قیمت ۳۰۰ دلار روانه‌ی بازار خواهد شد. هدفون یادشده از فناوری ایرلینک مانستر بهره می‌برد، به این مفهوم که با هدف حصول اطمینان از اتکاپذیری سیگنال بین گوشی‌های هدفون یادشده، در آن از آنتن‌های داخلی اختصاصی Y-شکل مانستر استفاده شده است.

مانستر مدعی است که کیفیت صدای این هدفون بسیار بالا است؛ اما همانند سایر هدفون‌های توگوشی کاملا بی‌سیم، عمر باتری آن بسیار کم و تنها ۲ ساعت و نیم است، با این حال کیس شارژ تا چندبار امکان شارژ این هدفون‌ را دارد. طبق اعلام مانستر، عمر کلی باتری این مجموعه (هدفون و کیس)، معادل ۲۱ ساعت است.

مانستر در آینده‌ی نزدیک قصد دارد هدفون‌ AirLinks iSport را نیز روانه‌ی بازار کند که در حقیقت نسخه‌ی اسپرت‌تر و البته بدون الماس مدل AirLinks Elements‌ محسوب می‌شود.

مشخصات:

  • هدفون توگوشی بلوتوث کاملا بی‌سیم
  • میکروفون داخلی برای برقراری تماس
  • ۲ ساعت و نیم عمر باتری (۲۱ ساعت به همراه کیس شارژ)
  • قیمت: ۳۰۰ دلار

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2020 مراجعه کنید.

منبع cnet

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید