سامسونگ ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس 8 برای عرضه در ماه آوریل تولید می کند

شنیده‌ها حکایت از این دارد که سامسونگ بیش از ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ را برای عرضه در ماه آوریل تولید می‌کند.

بر اساس گزارش ET News، سامسونگ در آستانه‌ی آغاز تولید انبوه گلکسی اس ۸ برای عرضه در ماه آوریل است. بر این اساس، سامسونگ تأیید کرده است بیش از ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ را برای عرضه در ماه آوریل تولید خواهد کرد. شنیده‌ها حکایت از این دارند که سامسونگ سفارش خود را برای تولید این تعداد گلکسی اس ۸ ابتدای ماه جاری میلادی به کمپانی‌های تولیدکننده ارائه کرده است. با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، قطعات مورد نیاز برای مونتاژ گلکسی اس ۸ در فوریه سال جاری به خطوط تولید خواهند رسید و تولید انبوه این گوشی هوشمند از ماه مارس آغاز خواهد شد.

اما چرا سامسونگ در نظر دارد ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ را در مرحله‌ی اول تولید و راهی بازار کند؟ پاسخ این سؤال را باید در موفقیت گلکسی اس ۷ این کمپانی جستجو کرد. سامسونگ موفق شد سال گذشته‌ی میلادی، در اولین ماه از عرضه‌ی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج بیش از ۱۰ میلیون دستگاه از این گوشی‌های هوشمند را به فروش برساند. به نظر می‌رسد سامسونگ پیش‌بینی می‌کند در مورد گلکسی اس ۸ نیز با استقبال کاربران روبرو شود و بتواند ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ را در همان ابتدا به فروش برساند. پس از انفجار گلکسی نوت ۷ و توقف فروش و تولید این گوشی هوشمند، بسیاری از کاربران و علاقه‌مندان به محصولات سامسونگ در انتظار رونمایی از نسل بعدی پرچم‌دار این کمپانی کره‌ای هستند.

بر اساس شواهد موجود، گلکسی اس ۸ سامسونگ در دو نسخه همراه با تراشه‌ی اکسینوس ۸۸۹۵ و همچنین اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام راهی بازار خواهد شد. از دیگر مشخصات فنی این گوشی هوشمند باید به بهره‌گیری از ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم در کنار دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی و یک دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی در کنار اسکنر عنبیه اشاره کرد. همچنین شایعات منتشرشده، از عرضه‌ی دو نسخه از گلکسی اس ۸ خبر داده‌اند که یکی مجهز به نمایشگر ۵ اینچی و دیگری مجهز به نمایشگر ۶ اینچی خواهد بود. با توجه به امکانات این گوشی هوشمند، برآوردها نشان از این دارند که هزینه‌ی ساخت گلکسی اس ۸ قریب به ۲۰ درصد بیش از نسل پیشین خواهد بود. انتظار می‌رود سامسونگ در گلکسی اس ۸ به جای استفاده از کلید‌های القایی روی گوشی به سمت استفاده از کلید‌های نرم‌افزاری برود که همین موضوع باعث افزایش سایز نمایشگر خواهد شد.

منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید