اپلیکیشن External Keyboard Helper: اتصال کیبوردهای فیزیکی به گوشی - زوم اپ

External Keyboard Helper اپلیکیشنی است که به کمک آن می‌توانید از کیبوردهای فیزیکی کامپیوتر برای تایپ در محیط اندروید استفاده کنید.

تاکنون بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن را در بخش زوم اپ معرفی کرده‌ایم و با این وجود دنیای بی‌انتهای اپلیکیشن‌ها پایان ندارد و هر روز با مواردی جذاب و متفاوت رو‌به‌رو می‌شویم. یکی از ایده‌های جذاب که توسط توسعه‌دهندگان به مرحله‌ی اجرا رسیده است، استفاده از کیبوردهای کامپیوتر یا به اصطلاح فیزیکی، در گوشی اندروید است. External Keyboard Helper اپلیکیشنی است که به کمک آن می‌توانید کیبوردهای USB یا بلوتوث خود را به گوشی اندروید متصل کنید و توسط آن به تایپ کردن بپردازید. به این ترتیب می‌توانید با رهایی از کیبورد لمسی و کوچک صفحه‌نمایش موبایل، با کیبورد کامپیوتری اقدام به تایپ کنید که طبیعتا با ممکن شدن تایپ ۱۰ انگشتی در کیبوردهای فیزیکی می‌توانید با سرعت بالاتر و با خطای کمتر اقدام به تایپ سریع در محیط اندروید کنید.

جالب است بدانید که محدودیتی در زبان فارسی وجود ندارد و با اتصال هر کیبوردی به این اپلیکیشن، می‌توانید به زبان شیرین فارسی در محیط اندروید تایپ کنید. لیست زبان‌های پشتیبانی شده توسط این برنامه به جز زبان فارسی، تقریبا تمام زبان‌های رایج دنیا را شامل می‌شود؛ اما با این حال می‌توانید برای آگاهی از لیست کامل به صفحه‌ی این برنامه در پلی‌استور مراجعه کنید. آن‌طور که در توضیحات برنامه درج شده است، این برنامه برای اجرا و کارکرد نیازی به دسترسی روت نخواهد داشت و از همین رو می‌توانید به‌سادگی از آن استفاده کنید. برای اجرای صحیح و بی‌نقص برنامه، گوشی شما باید از OTG پشتیبانی کند؛ در غیر این صورت ممکن است در اتصال کیبورد به گوشی موفق نباشید. لازم به ذکر است که این برنامه در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است که در نسخه‌ی رایگان با زدن دکمه Space پیامی مبنی بر دمو بودن ورژن برنامه تایپ خواهد شد که به‌نوعی کار با نسخه‌ی رایگان را سخت می‌کند. برای دانلود و تست نسخه‌ی رایگان که بیش از ۵۰۰ هزار بار دانلود شده است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. برای خرید نسخه‌ی پولی نیز می‌توانید به این صفحه  مراجعه کنید.

ویژگی‌ها

  • امکان اتصال کیبوردهای فیزیکی و USB به گوشی
  • امکان وصل کیبوردهای بلوتوث به گوشی
  • عدم نیاز به روت بودن دستگاه
  • پشتیبانی از زبان فارسی
دانلود اپلیکیشن

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید