تماشا کنید: نگاه نزدیک به آیفون 7 اپل

ساعاتی پیش اپل گوشی جدید خود با نام آیفون 7 را معرفی کرد. یکی از تغییرات مهم این گوشی در رنگ بندی و البته حذف جک ۳.۵ میلی‌متری صدا بوده است. در ادامه ویدیوی نگاه نزدیک به آیفون 7 نسخه‌ی مشکی براق را مشاهده خواهید کرد.

پس از گمانه‌زنی‌های فراوان، سرانجام کمپانی اپل، گوشی‌های هوشمند جدید خود را رونمایی کرد. آیفون 7 و آیفون 7 پلاس نام محصولات جدید اپل است که قرار است با تغییراتی که از لحاظ ظاهری و مشخصات سخت‌افزاری تجربه کرده‌اند، بار دیگر کاربران و مشتاقان عرصه‌ی فناوری را به سوی خود جذب کرده و به رقابت با محصولات سایر کمپانی‌های بزرگ فعال در حوزه‌ی گوشی‌های هوشمند بپردازند.

آیفون جدید از طراحی مشابه آیفون 6 اس بهره می‌برد و در آن از بدنه‌ای آلومینیومی با گوشه‌های گرد استفاده شده است. آیفون جدید در رنگ‌های طلایی، نقره‌ای، رز گلد، مشکی مات و مشکی براق عرضه خواهد شد. تغییر دیگری که اپل در گوشی آیفون ۷ اعمال کرده است، حذف دکمه‌ی هوم مکانیکی و جایگزینی آن با نمونه‌ی غیر مکانیکی و حساس به فشار است. دکمه‌ی هوم از نو طراحی شده و اکنون موتور تپتیک نیز به آن اضافه شده است تا با ایجاد لرزش کاربر را متوجه لمس یا فشردن آن کند. موتور جدید تپتیک در پیام‌رسان‌ها، اعلانیه‌ها، زنگ‌های هشدار و دیگر برنامه‌ها می‌تواند به کار گرفته شود. 

در ادامه می‌توانید ویدیوی نگاه نزدیک به آیفون 7 را مشاهده کنید:

دانلود 360P   |   دانلود 720P

منبع theverge theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات