آیفون 7 همراه با دانگل لایتنینگ به جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری عرضه می‌شود

اپل از جدیدترین نسل گوشی‌های خود، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس رونمایی کرد. این کمپانی اعلام کرده که در نسل جدید آیفون، درگاه لایتنینگ جایگزین جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری شده است اما در درون جعبه محصولاتش دانگلی قرار خواهد داد تا کاربران بتوانند از هدفون‌های قدیمی خود استفاده کنند. با زومیت همراه شوید.

مسئولین اپل در کنفرانس خبری این کمپانی اعلام کردند که آیفون 7 و آیفون 7 پلاس فاقد جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری بوده و در جدیدترین محصولات کمپانی اپل به جای این درگاه از درگاه لایتنینگ استفاده شده است. البته این مسئولان اذعان داشتند که در داخل جعبه‌های این محصولات یک دانگل قرار داده خواهد شد تا کاربران با استفاده از آن بتوانند به لذت بردن از موسیقی با هدفون‌های دارای جک ۳.۵ میلی‌متری ادامه دهند.

مانند تلفن هوشمند لنوو موتو زد، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس به همراه یک آداپتور عرضه خواهند شد که می‌توان آن را به پورت لایتنینگ متصل کرده و از هدفون‌های قدیمی استفاده کرد.

در حالی که به نظر می‌رسد کاربرانی هستند که از حذف جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون ناراضی به نظر می‌رسند اپل با قرار دادن یک دانگل مجانی در داخل جعبه قصد جلب رضایت آنها را دارد.


زومیت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید