تماشا کنید: نگاه نزدیک زومیت به مانیتورهای مجهز به فناوری Quantum Dot سامسونگ

کمپانی سامسونگ در جریان نمایشگاه IFA 2016 بخشی را به مانیتورهای جدید خود اختصاص داده بود. نمایندگان زومیت با حضور در غرفه‌ی سامسونگ، نگاهی به مانیتورهای این شرکت داشته‌اند. با زومیت همراه باشید.

سامسونگ در نمایشگاه IFA 2016 برلین، مانیتورهای گیمینگ خمیده‌ای را به همراه فناوری کوانتوم‌دات به نمایش گذاشته بود. کوانتوم‌دات فناوری نوظهوری است که به موجب آن، نمایشگرها به جای ۱۶ میلیون رنگ، یک میلیارد رنگ را به نمایش می‌گذارند. از بهبودهای دیگری که فناوری کوانتوم‌دات فراهم می‌کند، می‌توان به مواردی همچون روشنایی بیشتر، بهره‌وری انرژی بهتر و میزان burn-in یا تصویر شبح کمتر اشاره کرد.

این مانیتورها در نوع خود نخستین نمونه‌ای هستند که به فناوری یاد شده مجهز شده‌اند. همان‌طور که می‌دانید زمان پاسخ‌دهی مانیتور برای گیمرها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، از همین رو سامسونگ با به کارگیری پنل‌های VA در مانیتورهای گیمینگ جدید خود، زمان پاسخ‌دهی آنها را به ۱ میلی‌ثانیه رسانده است. نرخ نوسازی یا Refresh Rate این مانیتورها نیز ۱۴۴ هرتز است.

سامسونگ در کنار مانیتورهای گیمینگ خود، مانیتورهای دیگری را نیز به نمایشگاه IFA 2016 آورده بود، از جمله‌ی این مانیتورها می‌توان به یک نمونه‌ی ۳۴ اینچی با رزولوشن 4K و نمایشگر خمیده اشاره کرد. لازم به ذکر است که زمان پاسخ‌دهی این مانیتور ۴ میلی‌ثانیه بوده و نرخ نوسازی آن ۱۰۰ هرتز است. سامسونگ پایه‌ی جدیدی را نیز به مانیتورهای خود اضافه کرده است که به آنها قابلیت قرارگیری در زوایای مختلف را می‌دهد. 

دانلود 720P  |   دانلود 360P   |   دانلود از شاتل

نمایشگاه ژنو


پوشش گسترده‌ی زومیت از

نمایشگاه IFA 2018

یکی از مهم‌ترین رویداد‌های فناوری جهان

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید