جهرمی: ایران بهترین موقعیت cdn های منطقه‌ای را دارد

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام منطقه آزاد چابهار به عنوان منطقه‌ای با هزینه نزدیک به صفر برای ترانزیت داده و ارتباط اعلام کرد که ایران بهترین موقعیت cdn های منطقه‌ای برای سایت‌های بین‌المللی است. همراه زومیت باشید.

محمد جواد آذری جهرمی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم ایران کانکت گفت: «در دنیای امروز ارتباطات زیرساخت نوین بشری است. برقراری ارتباطات با ضریب دسترسی بالا یکی از نیازهای بشری است.»

جهرمی افزود: «در سال‌های گذشته سرمایه گذاری بسیاری برای رسیدن اینترنت و دیتا به این منطقه بوده است. اما برخی مشکلات گریبان‌گیر این مسیر است که باید بهبود یابد.»

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: «در خاورمیانه پتانسیل ارتباطات مناسب چون شرق آسیا را دارد که باید به این سمت رفت.»

جهرمی: «ارتباطات زیرساخت به نمایندگی از ایران با اعلام چابهار به عنوان منطقه آزاد، تأکید می‌کند هزینه‌های کانکشن و ارتباط بسیار کاهش یافته و هزینه‌ها به صفر شود.»

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: «امروز از بندرعباس، جاسک و چابهار ارتباطات به آذربایجان منتقل و ترازیت می‌شود. ایران حدود ۶٠٠ گیگابیت بر ثانیه ترانزیت پهنای باند داشته است.»

جهرمی تأکید کرد: «ایران بهترین موقعیت cdn های منطقه‌ای برای سایت‌های بین‌المللی است.»

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید