موتور سیکلت چهار چرخ با پیشرانه ی مازراتی

Lazareth LM847، موتور سیکلت جدید چهارچرخ ۴۰۰ کیلوگرمی، با موتور ۸ سیلندر ۴۷۰ اسب بخاری مازراتی، بعد از مدت‌ها آماده‌ی تولید است.

در سال ۲۰۰۳، زمانی که موتور سیکلت چهارچرخ ده سیلندر دوج تامهاوک وایپر معرفی شد، نظر بسیاری از منتقدان را به سوی خود جلب کرد. از این دستگاه تنها ۹ نمونه ساخته شد، و همه‌ی نمونه‌ها برای تردد در خیابان ممنوعیت داشتند. این ۹ اسب سرکش، از طریق Neiman Marcus (یکی از معروف‌ترین برند فروش محصولات لوکس)، با قیمت ۵۵۰٫۰۰۰ دلاری فروخته شدند.

Lazareth LM847

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به این موتور سیکلت علاقه‌مندید، برای شما خبر خوشی داریم.

Lazareth LM847 اینجاست تا شما را به آرزویتان برساند: یک موتور سیکلت عظیم‌الجثه چهارچرخ با موتور V8 مازراتی. این موتور ۸ سیلندرتوانایی تولید ۴۷۰ اسب بخار قدرت و ۴۵۷ نیوتون متر گشتاور را دارد، که آن را از طریق یک سیستم انتقال قدرت تک سرعته‌ی هیدرولیکی، به وسیله‌ی دو عدد زنجیر به چرخ‌های عقب منتقل می‌کند.

Lazareth LM847

هر کدام از بازوهای عقبی، جداگانه حول سیستم انتقال قدرت عقب حرکت می‌کنند، برای همین هر چرخ اجازه حرکت جدا دارد تا موتورسیکلت بتواند در پیچ‌ها به یک طرف خم شود، و در عین حال انتقال قدرت بدون وقفه انجام شود. سیستم تعلیق این موتور در جلو و عقب، طوری طراحی شده که رفتار این موتورسیکلت کاملا شبیه دیگر موتورسیکلت‌های دو چرخ باشد. قطر زیاد لاستیک‌های این موتور با چهارچرخ بودن آن ترکیب شده تا برای این موتور ۴۰۰ کیلوگرمی چسبندگی زیادی ایجاد کند.

Lazareth LM847

ما هنوز نمی‌دانیم این موتور سیکلت قرار است با چه برچسب قیمتی به فروش برسد، ولی در هر صورت امیدواریم قیمت آن بسیار کمتر از ۵۵۰٫۰۰۰ دلاری که شما مجبور به پرداخت آن برای یک موتور سیکت ۴ چرخ تامهاوک که با آن اجازه تردد در خیابان را هم نداشتید، باشد. در کل بهتر است فعلا از دیدن عکس‌های این موتور لذت ببرید، چون تا زمانی که اولین نمونه واقعی آن را در خیابان از نزدیک ببینید، زمان زیادی باقی مانده است.

منبع motorauthority

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید