میزو پرو 7 احتمالا به همراه تراشه‌ اکسینوس ۸۸۹۰ و با نام میزو پرو 6 اس معرفی می شود

تحلیلگران می‌گویند شرکت میزو گوشی موسوم به پرو 7 را با نام Meizu Pro 6S و همراه با پردازنده‌ی اکسینوس ۸۸۹۰ معرفی خواهد کرد.

گفته می‌شود که میزو علیرغم آنکه در سال جاری گوشی‌های متعددی را عرضه کرده ولی با این وجود در حال کار بر روی دستگاه پرچمدار دیگری است. شایعات جدید حکایت از آن دارند که این شرکت چینی پا را فراتر گذاشته و احتمالا دو گوشی هوشمند دیگر را نیز تا پایان سال جاری عرضه خواهد کرد، با زومیت همراه باشید.

به گفته‌ی پن ژوئیتنگ، از تحلیلگران حوزه‌ی موبایل، یکی از دستگاه‌هایی که احتمالا شاهد معرفی آن باشیم، میزو پرو 7 است. به زعم این تحلیلگر نام‌آشنا، میزو قصد دارد تا این گوشی را به تراشه‌ی اکسینوس ۸۸۹۰ سامسونگ مجهز کرده و با نام Meizu Pro 6S روانه‌ی بازار کند. البته نظر ژوئیتنگ در تضاد با شایعه‌ای است که حکایت از جایگزین شدن اکسینوس ۸۸۹۰ با تراشه‌ی دیگری در این پرچمدار داشت.

از مشخصات سخت‌افزاری دیگر گوشی میزو پرو 6 اس می‌توان به مواردی همچون نمایشگر ۵.۷ اینچی با رزولوشن 2K، دوربین اصلی و جلوی به ترتیب ۱۲ و ۵ مگاپیکسل، رم ۴ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی قابل ارتقای ۳۲ گیگابایتی اشاره کرد.

به گفته‌ی ژوئیتنگ، میزو احتمالا تا پایان سال جاری میلادی پرچمدار دیگری را نیز عرضه خواهد کرد که به پردازنده‌ی P20 مدیاتک مجهز خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در ارتباط با مشخصات سخت‌افزاری گوشی دوم در دست نیست.

منبع gizmochina

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید