دوج میراث الهام بخش را معرفی کرد

دوج مجموعه جدیدی از رنگ‌‏‏‏‏‏هایی خاص را  با عنوان "میراث الهام‏‌بخش" برای محصولات سال ٢٠١٧ خود در نظر گرفته است.

رنگ‏‌های در نظر گرفته شده برای محصولات سال ٢٠١٧ كمپانی به‌نام دوج، نه تنها به خریداران این امكان را می‏‌دهد تا با انتخاب آن‏‌ها ماشین خود را بهتر به رخ سایرین بكشند، بلكه نشان دهنده سیری از گذشته این برند تا كنون است.

در مجموع ٢٤ رنگ جدید كه هر كدام داری اسم و طرحی منحصر بفرد است، در دسترس خریداران قرار دارد. در این میان دو رنگ سفید با نام‏های "White Knuckle" و "White Noise"، رنگ قهوه‌‏ای "Bomber Brown"، رنگ نارنجی "Blood Orange"، رنگ مشکی تیره "Pitch Black" و رنگ خاکستری " Destroyer Gray" از زیبایی خاصی برخوردارند.

بر اساس گفته‏‌های آقای تیم کارنسکیس، سرپرست بخش خودروهای سواری کمپانی فیات کرایسلر آمریکای شمالی، "اسامی در نظر گرفته شده برای رنگ‌‏های جدید، خط مشی منسجم دوج را به نمایش می‏‌گذارد و نشان از تلاش برای حفظ رنگ و بوی دوج در همه موارد حتی اسم یک رنگ است. برای دوج اسامی انتخاب شده برای رنگ‏‌های جدید بیش از یک راه برای تبلیغ و جذب مشتری است. در واقع این اسامی با خریداران دوج معنا پیدا می‏‌کنند، هویت، علاقه آن‏ها نسبت به خودرو و عشقی را که نسبت به دوج دارند، به نمایش می‏‌گذارند."

خریداران دوج چلنجر، چارجر، وایپر، دورانگو، جورنی و گرند کاروان مدل سال ٢٠١٧، شانس انتخاب رنگ‌های ارائه شده را دارند.

تمامی رنگ‏های جدید، در کنار طرح‌های تولید محدودی چون Plum Crazy و Go Mango که به تازگی توسط دوج برای مشتریان خاص باز طراحی شده‏‌اند، در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت. در ادامه از شما را به تماشای رنگ‌های معرفی شده توسط Dodge دعوت می‌کنیم.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید