سونی مسابقه عکاسی برگزار می‌کند: انتخاب ۵ سفیر برند از میان کاربران موبایل

 گروه سونی موبایل در نظر دارد با برگزاری مسابقه‌ی بزرگ عکاسی در اینستاگرام و با هشتگ #Safirsho ۵ سفیر برند انتخاب کند. با زومیت همراه باشید.

 بر اساس گزارش سونی، افرادی که در مسابقه اینستاگرامی #Safirsho ۵ شرکت کنند، شانس برنده شدن برای دریافت گوشی یا سفر را دارند. بر این اساس ۵ نفر اول به عنوان سفیر سونی موبایل ۵ گوشی اکسپریا ایکس جایزه می‌گیرند و به سفری هیجان انگیز خواهند رفت و ۵ نفر دوم‌، گوشی اکسپریا ایکس جایزه خواهند گرفت.

شرایط مسابقه بدین ترتیب است که علاقمندان باید به یکی از فروشگاه‌های منتخب که برای این مسابقه تعیین شده، مراجعه کرده، نشان ایکس را از فروشنده دریافت کرده و عکسی خلاق همراه با نشان X بگیرند؛ عکس گرفته شده را با #Safirsho روی صفحه شخصی خود به اشتراک  بگذارند. (لازم است که صفحه شخصی کاربر از حالت Private  خارج شده باشد.)

 مهسا نعمت و خدایار آهی و فرشید عسکری به عنوان هیات داوران از بین تمامی عکس‌های گرفته شده ۱۰ برنده‌ی کمپین بزرگ #safirsho را بر پایه‌ی میزان خلاقیت انتخاب می‌کنند.

هر یک از این پنج برنده به عنوان سفیر برند سونی موبایل یک عدد گوشی اکسپریا ایکس نیز به عنوان جایزه دریافت کرده و طی سفر، زیبایی‌های کشور عزیزمان را با امکانات این گوشی‌ها و از زاویه‌ی دید Xperia X خود به تصویر خواهند کشید. تصاویر شگفت‌انگیز این سفرها که برندگان، با هوشمندترین دوربین تلفن هوشمند در جهان با فوکوس خودکار پیش‌بینی‌کننده، طی سفرهایشان گرفته‌اند، در صفحه اینستاگرام رسمی سونی موبایل SonyXperiaFarsi با ذکر نام عکاس به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 مسابقه‌‌ی بزرگ #safirsho از تاریخ شنبه ۲۰ شهریور آغاز می‌شود و در تاریخ ۲ مهر به پایان می‌رسد.

 برای اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی رسمی اینستاگرام سونی موبایل، Sonyxperiafarsi مراجعه کرده و سوال‌های خود را زیر پست مربوط به مسابقه مطرح کنید.

 فهرست فروشگاه‌های منتخب برای این پروژه را در این لینک بیابید یا به بیوگرافی صفحه اینستاگرام مراجعه کنید.

منبع سونی

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید