لامبورگینی قصد شرکت در رقابت های فرمول یک را ندارد

استفان دومنیکالی رئیس اسبق تیم فرمول یک فراری و مدیر عامل فعلی لامبورگینی به این موضوع اشاره کرد که این برند مطرح سوپراسپرت جهان قصد شرکت در مسابقات فرمول یک را ندارد. در زومیت همراه شوید.

استفان دومنیکالی مدیر عامل آئودی (مالکیت لامبورگینی به آئودی تعلق دارد) اعلام کرد که شرکت در مسابقات فرمول یک در برنامه‌‌های لامبورگینی حضور دارد.

وی پس از از دست دادن سمت خود در تیم فرمول یک فراری و کار در آئودی به عنوان مدیر عامل لامبورگینی به این نکته اشاره کرد این خودروساز ایتالیایی اولویت‌های مهم‌تری نسبت به شرکت در رقابت‌های فرمول یک دارد. دومنیکالی در ادامه افزود که لامبورگینی حضور موفقی در رقابت‌های موتوراسپرت دارد و اساسا این برند نمی‌تواند در این رشته ورزشی شرکت نداشته باشد. با این حال شرکت در مسابقات فرمول یک در حال حاضر در برنامه‌های این شرکت حضور ندارد.

فرمول یک

دومنیکالی ۵۱ ساله در ادامه‌ی گفته‌های خود یه این موضوع اشاره کرد که از ارتقای شغلی خود و انتقال از فراری به آئودی پشیمان نیست. وی به مدت ۲۰ سال برای تیم فراری مشغول به کار بوده است. 

استفان در مصاحبه با مجله‌ی ایتالیایی گفت: «من دوران درخشانی را در تیم فراری گذراندم و از تمام کسانی که در آن تیم به من اعتماد کردند و با من همراه شدند تشکر می‌کنم. و در حال حاضر در دوره‌ی جدیدی از زندگی کاری خود هستم و باید بگویم که تمرکز ما بر روی چالشی جدید و متفاوت است.»

منبع autoweek

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید