معرفی اپلیکیشن Vinci: نزدیک ترین رقیب Prisma در هر سه پلت فرم موبایل- زوم اپ

Vinci اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های اندروید، ویندوزموبایل و آی‌او‌اس است که عملکردی مشابه و در سطح Prisma دارد. با زوم اپ همراه باشید.

یکی از ویژگی‌های جالب دنیای مجازی این است که همیشه حداقل یک پدیده در آن در حال خودنمایی است. زمانی Dubsmash حاکم بی‌چون و چرای شبکه‌های اجتماعی شده بود و بعد Madlipz جای آن را گرفت. سپس نوبت به MSQRD بود تا نتایج ساخته شده توسط آن میلیون‌ها بار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شوند. حال نیز همانطور که می‌دانید دوران Prisma آغاز شده است و با تصاویر هنری و بسیار چشم نواز و طبیعی که خلق می‌کند مورد توجه کاربران بی‌شماری قرار گرفته است به طوری که هشتگ #Prisma بیش از ۲ میلیون بار تنها در اینستاگرام استفاده شده است. در این مدت اپلیکیشن‌های بسیاری سعی کردند تا با کپی برداری از Prisma توجه کاربران را جلب کنند که اکثرا با کیفیت بد و غیرحرفه‌ای خیلی زود فروکش کردند. در این بین تنها یک اپلیکیشن را مشاهده کردیم که می‌توان آن را در حد و اندازه‌های Prisma دانست که در این پست قصد معرفی آن را داریم.

 

این بار شما را با اپلیکیشن جالبی با نام Vinci آشنا خواهیم کرد که نه تنها خدماتی مشابه و تقریبا در سطح Prisma ارائه می‌دهد بلکه نسخه‌ی مخصوص برای هر پلت‌فرم منتشر کرده است و کاربران ویندوزموبایل می‌توانند بدون نیاز به راه حل‌هایی همچون ربات تلگرامی یا‌... با نصب اپلیکیشن اختصاصی Vinci برای پلت‌فرم خود افکت‌های زیبای نقاشی را به گوشی موبایل خود بیاورند. نکته‌ی بسیار با ارزشی که در این برنامه مشاهده کردیم سرعت فوق‌العاده‌ی آن بود به طوری که حتی سنگین‌ترین افکت‌های آن نیز در کمتر از ۲۰ ثانیه به کاربر تحویل داده می‌شود که همین موضوع می‌تواند آن را نسبت به Prisma برتر کند. تعداد افکت‌ها و سطح کیفی آن‌ها تا حد بسیار زیادی به Prisma نزدیک هستند و اختلاف کیفیت و زیبایی تصاویر خروجی با اپلیکیشن Prisma قابل چشم پوشی است. این برنامه نیز مانند همتای خود برای کار به برقرار بودن ارتباط اینترنتی نیاز دارد و می‌توانید از تصاویر گالری نیز در کنار دوربین داخلی برنامه استفاده کنید. نکته‌ی جالب این است که Vinci نیز مانند Prisma از محدودیت تصاویر مربعی برخوردار است و مشخص نیست که به چه دلیل تصاویر با قالب آزاد قابلیت ویرایش شدن توسط این اپلیکیشن‌ها را ندارند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • تحویل سریع و چند ثانیه‌ای تصاویر خروجی
  • وجود تعداد افکت‌های بالا و متنوع
  • نزدیک بودن سطح کیفی افکت‌ها به Prisma

نکات منفی

  • نبود امکان آپلود تصاویر غیرمربع
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید