تور غار بتمن با استریت ویو گوگل

فیلم جدید بتمن در مقابل سوپرمن با عنوان طلوع عدالت که هم‌اکنون روی پرده‌های بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین سینماهای جهان است، چه یک شاهکار باشد چه یک فیلم تجاری کم مایه، وجود بتمن و غار اسرارآمیزش در آن یکی از نکات مثبت این فیلم است. با زومیت همراه باشید تا گشت و گذاری در این غار داشته باشیم.

بتمن یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های ابرقهرمان است که به واسطه‌ی سه‌گانه‌ی کریستوفر نولان بیش از پیش در میان مردم شناخته شد. بتمن تمامی تجهیزات خود را در مکانی به نام Batcave یا غار بتمن نگهداری می‌کند. البته وقتی اسم غار به میان می‌آید همه انتظار دیدن مکانی تاریک، نمور و پر از خفاش را دارند؛ اما باید گفته شود غار جدید بتمن در فیلم «طلوع عدالت» یک ویلای بسیار زیبا در کنار دریاچه است که اکثر دیوارهای آن از شیشه تشکیل شده و اثری از پنهان کاری بروس وین ساخته‌های کریستوفر نولان نیست.

نقشه‌های گوگل با قابلیت استریت ویو این بار نمایی خیره کننده از غار بتمن را به تصویر کشیده‌اند که تماشای آن برای هر شخصی جذاب خواهد بود.

با گشتن داخل این غار (بخوانید خانه‌ای لوکس!) و بالا و پایین رفتن از طبقاتش می‌توانید از لباس بتمن تا بزرگترین همراهش، بت‌موبیل را با جزییاتی خیره‌کننده، آن هم از هر زاویه‌ای به صورت دلخواه ببینید. جزییاتی که در این غار وجود دارند واقعا خیره کننده هستند و مطمئن باشید نگاهی عمیق به تجهیزات بتمن ساعتها به طول می‌انجامد. اگر از بچگی عاشق بتمن بوده‌اید الان بهترین فرصت برای گشت و گذاری کامل در وسایل و دارایی‌های وی است!

در صورتی که علاقه دارید به گشت و گذار در غار بتمن و تماشای تجهیزات وی بپردازید، می‌توانید به صفحه‌ی استریت ویو غار بتمن مراجعه کنید.

منبع autoblog

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید