وبگرد: با Spoilme داستان و انتهای فیلم ها را بدانید

اگر از آن دسته افرادی هستید که برای فهمیدن ماجرای یک فیلم صبر و قرار ندارید و می‌خواهید خیلی سریع از انتها یا داستان هر فیلمی خبردار شوید، امروز مرجع وب‌سایت‌های اسپویلر را به شما معرفی می‌کنیم. با زومیت همراه باشید.

در بین تماشاگران فیلم و سریال‌ها معمولا واژه «اسپویل» کردن فیلم تعریف بدی دارد. اسپویل کردن یا لو دادن داستان یا انتهای فیلم برای بسیاری از افراد حرکت اشتباهی است که می‌تواند تمام مزه یک فیلم را از بین ببرد. خیلی‌ها حتی برای اینکه داستان فیلم محبوب آن‌ها پیش از دیدن آن لو نرود، از خواندن مقالات و حتی اخبار پیرامون آن فیلم نیز خودداری می‌کنند. حالا اگر از این دسته افرادی هستید پیشنهاد می‌کنیم ادامه این پست را مطالعه نکنید!

spoilme

اما همه که مثل هم نیستند. برخی از افراد دوست دارند پیش از اینکه داستان یک فیلم را با دیدن آن متوجه شوند، صبرشان تمام می‌شود و همه جا را به دنبال فهمیدن داستان و انتهای فیلم جستجو می‌کنند. شاید هم برای برخی تنها اطلاع پیدا کردن از داستان و سرانجام فیلم‌هایی مهم باشد که حتی قصد دیدن آن‌ها را هم ندارند. در هر صورت اگر می‌خواهید با مرجعی آشنا شوید که داستان فیلم‌ها را برای شما روشن می‌کند و از سرانجام خوش یا ناراحت کننده آن‌ها حرف می‌زند، توصیه می‌کنیم وب‌سایت http://spoilme.io را امتحان کنید.

spoilme

برای استفاده از این وب‌سایت با وارد شدن به آن با نواری سفید رنگ برای جستجوی نام فیلم مورد نظر خود مواجه می‌شوید. نام فیلم را در این بخش تایپ یا از جای دیگری کپی کنید. سپس با کلیک بر روی فیلم مورد نظر خود وارد جمله‌های اسپویلر فیلم می‌شوید که به صورت صفحه‌ای مرتب شده‌اند. بنابراین می‌توانید انتخاب کنید که همان جمله اسپویلر اول کافی است یا اینکه با فشردن دکمه قرمز دایره‌ای One More دیگر جمله‌های اسپویلر را هم بخوانید.

spoilme

برای استفاده از این وبسایت به http://spoilme.io مراجعه کنید.
وب‌سایت‌های مورد علاقه خود را برای معرفی در بخش وبگرد به آدرس [email protected] ارسال کنید

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید