ال جی در CES 2017 بلندگوهای معلقش را به نمایش می‌گذارد

بلندگوی معلق و قابل حمل ال‌جی همزمان با پخش صدا با حالتی جادویی در هوا شناور می‌ماند.

ال‌جی در نمایشگاه CES 2017 که جایی برای به نمایش گذاشتن فناوری‌های هیجان‌انگیز در سرتاسر صنعت لوازم دیجیتالی است، بلندگوی پیشرفته و معلق خود با مدل PJ9 را به نمایش خواهد گذاشت. این بلندگوی بی‌سیم روی پایه خود در هوا شناور می‌ماند تا علاوه بر پخش صدا با طراحی چشمگیرش با همان نگاه اول توجه شما را به خود جلب کند. این محصول چندکاره به کاربران امکان می‌دهد تا موسیقی را یکپارچه پخش کنند و پادکست و دیگر محتوای صوتی را در خانه و بیرون از منزل نیز اجرا کنند.

بلندگوی PJ9 تأثیر دیداری بسیار شگرفی دارد که با استفاده از الکترومغناطیس قدرتمند داخل پایه به بلندگو امکان می‌دهد بدون تماس با هیچ چیزی، در هنگام پخش ویژگی منحصربه‌فرد خود را به نمایش بگذارد. در مرکز این محصول یک بلندگوی تک‌سویه ۳۶۰ درجه قرار دارد که طراحی آن از پره توربین الهام گرفته شده و صدای باس عمیق از ساب‌ ووفری را منتشر می‌کند که داخل پایه گنجانده شده است. بلندگوی معلق ال‌جی از فناوری Dual Passive Radiator برای باز تولید تون‌های دامنه متوسط و صداهای بالای واضح برخوردار است.

وقتی باتری ۱۰ ساعته این بلندگو رو به اتمام برود، این بلندگوی هوشمند به صورت خودکار پایین می‌آید تا به پایه خود نزدیک شود، روی آن بنشیند و در نهایت دوباره شارژ شود؛ البته، بدون اینکه اختلالی در تجربه شنیداری کاربر ایجاد شود و موسیقی را قطع کند. فناوری چندنقطه‌ای Multipoint نیز برای راحتی و کاربردهای متنوع افزوده شده تا کاربر بتواند بلندگوها را به طور همزمان به دو دستگاه بلوتوث متصل کند.

Brian Kwon رئیس و مدیرعامل بخش لوازم صوتی تصویری ال‌جی می‌گوید: «آخرین محصول ما در دسته وسایل صوتی پیشرفته بدون‌سیم نه تنها بسیار جذاب و چشمگیر است، بلکه این پیام را منتقل می‌کند که ال‌جی در مورد متفاوت بودن از سایر رقبا بسیار جدی است. ما به‌شدت خود را متعهد می‌دانیم مفاهیم و طراحی‌های جدید را کشف کنیم تا محصولات پیشرفته صوتی برای مشتریانمان در سرتاسر دنیا ارائه دهیم. مدل PJ9 آخرین مثال از این تعهد ماست.»

متنی که خواندید توسط دفتر ال‌جی در ایران در اختیار زومیت قرار داده شده است. 

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع الجی

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید