TCL نسل جدید گوشی‌‌ های بلک بری را در CES 2017 رونمایی می‌کند

کمپانی تی‌سی‌اِل پس از دریافت گواهی استفاده از نام بلک بری برای تولید گوشی‌های هوشمند جدید، نسل بعدی محصولات با برند بلک‌بری را در CES 2017 رونمایی خواهد کرد.

چندی پیش بلک‌بری اعلام کرد تولید گوشی‌های هوشمند را کنار گذاشته است و دیگر خود درگیر تولید محصولات سخت‌افزاری نخواهد شد. این کمپانی گواهی تولید گوشی‌های هوشمند با برند بلک‌بری را به کمپانی تی‌سی‌اِل واگذار کرده است. تی‌سی‌اِل علاوه بر اینکه گوشی‌های هوشمند با برند آلکاتل را راهی بازار می‌کند، پیش از این نیز سابقه‌ی همکاری با بلک‌بری را در کارنامه دارد. بلک‌بری در نظر دارد با برون‌سپاری تولید گوشی‌های هوشمندش، همچنان در بازار حضور داشته باشد و این وظیفه را بر عهده‌ی تی‌سی‌اِل نهاده است.

پس از انتشار خبری در مورد اینکه بلک‌بری گواهی استفاده از نام برندش را به تی‌سی‌اِل واگذار کرده است، حال شاهد انتشار اخباری در مورد عرضه‌ی اولین سری از گوشی‌های ساخت تی‌سی‌اِل با برند بلک‌بری در جریان CES 2017 هستیم. مدیرعامل تی‌سی‌اِل در آمریکای شمالی با انتشار توییتی به این نکته اشاره کرد که این کمپانی در جریان برگزاری CES 2017 اولین نسل از گوشی‌های هوشمند بلک‌بری را راهی بازار می‌کند.

وی در این توییت از بی‌صبری خود برای ارائه‌ی اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی‌های هوشمند جدید بلک‌بری در CES 2017 سخن گفته است. CES 2017 در ابتدای ژانویه سال آینده‌ی میلادی طبق روال همیشگی آن برگزار خواهد شد. هنوز مشخص نیست تی‌سی‌اِل چه گوشی‌های هوشمندی را در جریان برگزاری CES رونمایی خواهد کرد.

تی‌سی‌اِل را باید یکی از جدید‌ترین کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی تولید گوشی‌های هوشمند خواند که برندهایی نظیر آلکاتل را راهی بازار می‌کند. تی‌سی‌ال پیش از این گوشی‌های هوشمندی نظیر DTEK50 و DTEK60 را با برند بلک‌بری به بازار عرضه کرده است.

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع ubergizmo

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید