مایکروسافت در MWC 2017 شرکت می‌کند

سرانجام به نظر می‌رسد مایکروسافت تصمیم گرفته است در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ موسوم به MWC 2017 شرکت کند.

مایکروسافت تمامی موجودی‌ گوشی‌های خود را عرضه کرده‌ است و کارخانه‌های تولید گوشی این کمپانی فعلا کاری انجام نمی‌دهند. تمامی گوشی‌های لومیا مبتنی بر ویندوز ۱۰ نیز وارد بازار شده‌اند و بعد از فروش خوب برخی از مدل‌ها، دیگر موجودی آنها به پایان رسیده است.

از آنجایی که ردموندی‌ها همچنان به توسعه‌ی ویندوز ۱۰ موبایل ادامه می‌دهند، به نظر می‌رسد این بار قصد دارند توجه‌ ویژه‌ای به بازار کاربران حرفه‌ای و رده‌بالا داشته باشند و بی‌شک حضور مایکروسافت در بزرگترین رویداد جهانی گوشی‌های هوشمند به نام کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ که اوایل سال آینده‌ی میلادی در شهر بارسلون برگزار می‌شود، جالب خواهد بود.

مایکروسافت

خبر حضور مایکروسافت در MWC 2017 توسط وب‌سایت msmwcmeetings.com منتشر شد؛ این وب‌سایت اعلام کرده است ردموندی‌ها ۱۰ روز قبل، ثبت نام خود را نهایی کرده‌اند.

تقریبا قرار است در همان زمان آپدیت Creator ویندوز ۱۰ منتشر شود و احتمالا شاهد ویندوز ۱۰ موبایل خواهیم بود. به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد با حضور خود شرایط فروش سیستم‌عامل ویندوز را به تولیدکنندگان و توسعه‌دهندگان فراهم کند.

البته این احتمال وجود دارد که مایکروسافت در نهایت بخواهد سرفیس‌فون را معرفی کند تا بتواند مقدمات عرضه‌ی آن تا پایان سال را فراهم کند. در حال حاضر گمانه‌زنی‌های زیادی وجود دارند؛ اما موضوع قطعی این است که اگرچه مایکروسافت مدت‌ها است گوشی جدیدی معرفی نکرده؛ اما بخش تجارت گوشی‌های این کمپانی همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

MWC 2019

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی MWC 2019 مراجعه کنید.

منبع mwpoweruser

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید