مدیریت کامل جیمیل خود را با پلاگین ActiveInbox به دست بگیرید

ActiveInbox افزونه‌ای است که از طریق آن می‌توانید جیمیل خود را به‌صورت کامل مدیریت کنید.

معمولا اینباکس یا همان صندوق ورودی ایمیل انباشته از ایمیل‌ها‌ی خوانده‌نشده است؛ اما با برنامه ActiveInbox به‌راحتی می‌توانید ایمیل‌های خود را سازمان‌دهی کنید.

جادوی این برنامه در ساده‌سازی انجام کار است. برای علامت‌گذاری پیام‌های ورودی، تاریخی را از منوی کشویی انتخاب کنید. پس از آن می‌توانید برای یادآوری آنچه می‌خواهید انجام دهید از ایمیل یادداشت‌برداری کنید و وظایف فرعی یا زیر وظایف ایجاد کنید و پیام‌هایتان را داخل یک پوشه سازمان‌دهی کنید. در این صورت می‌توانید به برنامه دستور دهیدایمیل نشانه‌گذاری شده در زمان خاصی پاسخ داده شود و پیام‌ها بر اساس خواسته شما در قالب پوشه دسته‌بندی شوند.

بعد از نصب افزونه، خواهید دید تمامی کنترل‌ها در قالب یک منوی متنی در سایدبار قرار گرفته است، شبیه آنچه در محیط جیمیل می‌بینید. این روش کارآمدتر از نصب برنامه‌های مختلف روی موبایل، کامپیوتر یا تبلت و سوئیچ بین برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها است، به این دلیل که این برنامه به‌عنوان یک افزونه روی مرورگر نصب می‌شود و هر زمان از طریق کامپیوتر، موبایل و یا تبلت، جیمیل شما با امکانات اکتیواینباکس بارگذاری می‌شود و همه‌چیز در یک صفحه قابل رؤیت است.

ویژگی‌های دیگر این برنامه؛ برنامه‌ریزی پیام‌های خروجی برای ارسال در یک زمان مناسب، پیگیری پیام‌ها در قسمت «Waiting On»، پیگیری یادآورها به‌صورت خودکار و در موعد مقرر بر اساس تقویم تنظیمی شما است.

 برنامه اکتیواینباکس در حقیقت افزونه‌ای است که روی مرورگر‌های فایرفاکس، کروم و سافاری قابل نصب است و شما می‌توانید این پلاگین را از طریق این لینک  دریافت کنید.

بهتر است قبل از نصب افزونه این فیلم آموزشی را تماشا کنید.

دانلود ویدئو

منبع MakeUseOf

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات