روزهای خوب ادوبی با درآمد ۱.۶۱ میلیارد دلاری

ادوبی گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ میلادی را منتشر کرد که بر اساس آن؛ این کمپانی موفق شده است روزهای خوبش را با درآمد ۱.۶۱ میلیارد دلاری همراه کند.

ادوبی گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ خود را منتشر کرده است. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط ادوبی، این کمپانی موفق شد در سه‌ماهه‌ی چهارم (ماه‌های سپتامبر، اکتبر و نوامبر) درآمد ۱.۶۱ میلیارد دلاری به دست آورد. سال مالی ادوبی از دسامبر هر سال آغاز می‌شود و تا انتهای نوامبر سال بعد ادامه پیدا می‌کند. این کمپانی موفق شده است به ازای هر سهم خود سود ۰.۹۰ دلاری به جیب بزند. عملکرد خوب ادوبی تنها محدود به سه‌ماهه‌ی چهارم نبود و این کمپانی در تمام سال مالی ۲۰۱۶ موفق شده است رکوردهای خوبی را از خود به جای بگذارد.

کارشناسان انتظار کمتری از ادوبی داشتند و درآمد ۱.۵۹ میلیارد دلاری به همراه ارائه‌ی سود ۰.۸۶ دلاری به ازای هر سهم پیش‌بینی کرده بودند. حال آنکه ادوبی بر این پیش‌بینی‌ها غلبه کرد. این کمپانی موفق شده بود در سه‌ماهه‌ی چهارم سال مالی گذشته‌ی میلادی، درآمدی ۱.۳۱ میلیارد دلاری همراه با سود ۰.۶۲ دلار به ازای هر سهم کسب کند.

ورای رشد درآمد و سوددهی ادوبی، این برای سومین فصل است که ادوبی اطلاعاتی در مورد تعداد مشترکان سرویس Creative Cloud خود ارائه نمی‌کند. اطلاع از تعداد مشترکان این سرویس دید بهتری در مورد پیشرفت سرویس پرچم‌دار ادوبی ارائه می‌کرد. ادوبی در پاسخ به عدم ارائه‌ی این آمار اعلام کرد برنامه‌ی خود را برای افزایش تمرکز بر درآمد سالیانه‌ی کسب‌شده تنظیم کرده است.

ادوبی موفق شده است طی سال مالی ۲۰۱۶ درآمدی ۵.۸۵ میلیارد دلاری کسب کند. این کمپانی سال مالی ۲۰۱۵ را با درآمد ۴.۸۰ میلیارد دلار به پایان برده بود.

منبع venturebeat

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید