شیائومی می میکس 2 دارای نسبت صفحه به بدنه ۱۰۰ درصد خواهد بود

گفته می‌شود نسل بعدی گوشی شیائومی می میکس، دوربین دوگانه و نمایشگر ۶.۴ اینچی بدون حاشیه خواهد داشت.

پس از موفقیتی که گوشی شیائومی می میکس برای کمپانی چینی به همراه داشت، ساخت جانشین این تلفن هوشمند چندان هم دور از انتظار نبود؛ اما به نظر  می‌رسد شیائومی قصد دارد ویژگی اصلی گوشی می میکس را گسترش دهد.

در شیائومی می میکس، ویژگی بدون حاشیه بودن صفحه نمایشگر آن در بالا و کناره‌های گوشی باعث شد نظر کاربران به آن جلب شود؛ اما در تصاویر رندری که به‌تازگی منتشر شده است می‌توان مشاهده کرد شیائومی می میکس 2 دارای نرخ صفحه به بدنه به‌مراتب بیشتری است؛ یعنی در لبه‌های کناری و بالا و پایین نمایشگر، هیچ حاشیه‌ای وجود ندارد.

نسبت صفحه به بدنه شیائومی می میکس ۹۱.۳ درصد است و ظاهرا در می میکس 2 به ۱۰۰ درصد خواهد رسید. طبق اطلاعات منتشرشده؛ انتظار می‌رودکه می میکس 2 دارای نمایشگری با ابعاد ۶.۴ اینچ باشد و از رزولوشن 2K پشتیبانی کند. نمایشگر می میکس دارای رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۰۴۰ پیکسل است.

نرخ صفحه به بدنه ۱۰۰ درصد، تنها ویژگی می میکس 2 نخواهد بود. یکی از قابلیت‌هایی که بر اساس شایعات در تلفن هوشمند جدید شیائومی مشاهده خواهیم کرد؛ استفاده از ترکیب دوربین دوگانه در پشت این گوشی هوشمند است. البته یکی از تصاویر رندر، استفاده از یک دوربین را در پشت می میکس 2 نشان می‌دهد.

یکی از انتقادات در مورد می میکس، جایگاه دوربین سلفی آن بود که در پایین نمایشگر قرار داشت. از آنجایی که نمایشگر قرار است به‌طور کامل جلوی گوشی را احاطه کند؛ شیائومی می‌خواهد از دوربین تلسکوپی در جلوی می میکس 2 استفاده کند که در بالای تلفن هوشمند و مجهز به فلش ال‌ای‌دی باشد. طبق گفته‌ها، این دوربین مخفی است و کاربر با استفاده از یک دکمه فیزیکی می‌تواند آن را فعال کند.

از دیگر ویژگی‌هایی که در می میکس 2 مشاهده خواهیم کرد؛ استفاده از حسگر اسکنر اثرانگشت اولتراسونیک خواهد بود که در صفحه نمایشگر جاسازی می‌شود. انتظار می‌رود این تلفن هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید 7.0 نوقا و رابط کاربری MIUI 9 باشد.

منبع gizmochina

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید