اطلاعاتی از مدل جدید گوشی اکسپریا XA سونی فاش شد

به‌تازگی تصاویر و اطلاعاتی در مورد نسل جدید گوشی هوشمند اکسپریا XA سونی فاش شده است؛ ظاهرا قیمت این محصول مناسب و طراحی آن ساده خواهد بود.

شرکت سونی احتمالا در حال آماده شدن برای معرفی گوشی هوشمند اقتصادی جدید خود است. این محصول درواقع جایگزینی برای گوشی هوشمند اکسپریا XA است و اولین تصاویر فاش شده از آن، شکل و ظاهر کلی این دستگاه را به ما نشان می‌دهد. سونی شرکتی است که محصولاتی با طراحی زیبا روانه بازار می‌کند و حالا به نظر می‌رسد این کمپانی در نسل جدید گوشی هوشمند اکسپریا XA طراحی زیبا‌تری را به کار گرفته و با توجه به تصاویر منتشرشده ظاهر نسل جدید گوشی یادشده مدرن‌تر است.

با توجه به این تصاویر می‌توانید خمیدگی بسیار کم در لبه‌ها را مشاهده کنید. البته این خمیدگی در بخش پشتی دستگاه کمتر است و تیزی بیشتری دارد. در لبه‌ی سمت راست این محصول شاهد دکمه‌ی فیزیکی دایره‌ای پاور و در بالای آن دکمه‌های تنظیم بلندی صدا هستیم. علاوه بر این در زیر دکمه‌ی پاور یک دکمه‌ی فیزیکی برای شاتر دوربین در نظر گرفته شده است. در لبه‌ی بالایی این گوشی پورت ۳.۵ میلی‌متری هدفون قرار دارد و با توجه به اینکه احتمالا در بسیاری از گوشی‌های هوشمند ۲۰۱۷  این درگاه وجود نخواهد داشت، می‌توان حضور آن در مدل جدید اکسپریا XA را یک قابلیت مناسب دانست.

اما هنوز اطلاعات کامل در مورد این گوشی هوشمند در دسترس نیست. گفته می‌شود این محصول یک گوشی ۵ اینچی خواهد بود که ابعاد  ۱۴۵ در ۶۶.۸ در ۷.۹۹ میلی‌متر دارد و مجهز به درگاه یو‌اس‌بی نوع سی است.

آنچه تاکنون بیان شد، تمام جزئیاتی است که تا به این لحظه در مورد گوشی هوشمند مورد بحث منتشر شده است؛ ولی با این وجود می‌توان گفت این دستگاه از نظر سایر مشخصات فنی، در واقع مدل بهبودیافته‌ی اکسپریا XA کنونی سونی خواهد بود.

نظر شما در این مورد چیست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید