هدیه ۱۲۰ میلیون تومانی بامیلو برای همه خانواده های ایرانی

 شب یلدا، خانواده‌های ایرانی عموماً در خانه‌ی بزرگ‌ترین فرد فامیل دور هم جمع شده و این شب را به پاس #یک_دقیقه_بیشتر بودن کنار هم جشن می‌گیرند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

بامیلو از سال ۱۳۹۳ برای اولین بار کمپین خرید شب یلدا را برای کاربران فضای آنلاین ایران طراحی و اجرا کرد. امسال نیز برای سومین سال حراج با شکوهی را برای همه ایرانیان تدارک دیده است، اما این حراج امسال از ۲۸ آذر تا ساعت ۶ عصر ۳۰ آذرماه برگزار می‌شود. بامیلو معتقد است شب یلدا فرصتی است که باید در کنار خانواده و دوستان سپری شود و به همین دلیل حراج شب یلدا تنها تا ساعت۶ عصر روز ۳۰ آذر خواهد بود. بامیلو علاقمند است تا از همه خانواده های ایرانی دعوت کند تا شب یلدا را به دور از فضای مجازی و در کنار اعضای خانواده‌ خود جشن بگیرند.

 اما برای همه کاربران بامیلو که همراه کمپین یلدا هستند و در این دو روز از بامیلو خرید می‌کنند، قرعه کشی بزرگی با هدایای ارزشمندی را در نظر گرفته است. این هدایا با مشارکت شرکت پین تا پین و راه و جا برای خانواده‌های ایرانی تدارک دیده شده است.

کاربران می‌توانند برای افزایش شانس خود  برای برنده شدن در این قرعه کشی و دریافت ۸۰۰ کارت تخفیف به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان یکی از روش‌های زیر را امتحان کنند:

  • ارسال کلمه «یلدا» یا «Yalda» به شماره 200095
  • ارسال شماره سفارش به شماره 200095

کاربرانی ‌که از ۱۳ الی ۲۷ آذر از بامیلو خرید کرده‌اند، می‌توانند شماره سفارش خود را پیامک کرده و شانس خود برای دریافت یکی از کارت‌های تخفیف ویژه را ۳ برابر بیشتر کنند. البته لازم به ذکر است هر شماره موبایل تنها یک شانس برای دریافت کارت تخفیف دارد.

بامیلو برای هوادارانش دراینستاگرام هم مسابقه‌ای را تدارک دیده است. با استفاده از #یک_دقیقه_بیشتر می‌توانید در این مسابقه نیز شرکت کنید.

تیم بامیلو برای اینکه کار کاربران را آسان‌تر کند رباتی را در تلگرام طراحی کرده که با استفاده از آن می‌توانند تصویر اینستاگرامی خود را سریع‌تر و راحت‌تر طراحی کنند. می‌توانید به تلگرام ربات بامیلو مراجعه کنید.

سپس عکسی که برای شما به نمایش درمی‌آید را Reply کرده و متنی با موضوع #یک_دقیقه_بیشتر را برای هرکسی که دوست دارید بنویسید.

تصویر جمله نوشته شده را دریافت کنید. این مسابقه از ۲۱  آذرماه آغاز شده و تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد. ۷نفر از برندگان مسابقه اینستاگرام بامیلو  کارت هدیه‌ای به ارزش۵۰۰ هزارتومانی دریافت خواهند کرد.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید