بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ فردا شروع می‌شود

بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ فردا ۲۵ آذر با حضور شرکت‌های ایرانی و خارجی حوزه فناوری اطلاعات آغاز به کار خواهد کرد.

نمایشگاه الکامپ با افت‌وخیزهای فراوان به بیست و دومین دوره‌ی خود رسید. ایران الکامپ ۲۰۱۶ فردا با حضور معاون رئیس‌جمهور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی آغاز به کار خواهد کرد.

این نمایشگاه که در سال‌های ابتدایی خود با حضور شرکت‌های حوزه‌های الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک برگزار می‌شد، این روزها شاهد حضور دیگر شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است و می‌توان گفت حوزه‌ی فعالیت این نمایشگاه تمام بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات است. زیرا شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت، اپراتورهای تلفن همراه، شرکت خدمات شبکه‌های مخابراتی و کامپیوتری، بازی و سرگرمی، دولت الکترونیک، کسب‌وکارهای نوپا و شرکت‌های خدماتی دیگر نیز در آن حضور دارند.

الکامپ امسال برای سومین بار و دومین ‌بارِ پیاپی توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار می‌شود و بیش از ۷۰۰ شرکت، استارتاپ و بازی‌ساز برای حضور در آن تقاضای ثبت‌نام داشتند که حدود ۳۰۰ شرکت به همراه بیش از ۲۰۰ استارتاپ و بازی‌ساز موفق به حضور در این نمایشگاه شده‌اند.

در کنار شرکت‌های بخش خصوصی؛ سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌‌های دولتی با حضور در بخش دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ به ارائه‌ی خدمات دولتی در بستر اینترنت، موبایل و دستگاه‌های الکترونیکی و هوشمند می‌پردازند.

نمایشگاه الکامپ امسال از فردا پنجشنبه ۲۵ آذر ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و تا یکشنبه ۲۸ آذر ساعت ۱۷ ادامه خواهد داشت. ساعت کار این نمایشگاه ۹ صبح تا ۱۷ بعدازظهر خواهد بود و با توجه به اینکه سه روز از این نمایشگاه مدارس، ادارات و شرکت‌ها تعطیل هستند، احتمال بازدید بالا و حضور مردم در الکامپ امسال وجود دارد.

محل برگزاری الکامپ امسال نیز همان محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران است.

شرکت‌های تاکسی‌یاب موبایلی برای حضور در نمایشگاه الکامپ تخفیف‌های بسیار و سفرهای رایگان را برای حضور مردم در الکامپ ایران در نظر گرفته‌اند.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید