زوم‌کست: تحلیل اختصاصی زومجی از کنفرانس مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۵

کنفرانس مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۵ نیز با خوبی‌ها و بدی‌هایش به پایان رسید و همین موضوع بهانه‌ای شد تا تیم زومجی جلوی دوربین بروند و در مورد کنفرانس مایکروسافت در گیمز‌کام ۲۰۱۵، آینده آن‌ها و همچنین عدم حضور سونی گپی صمیمی داشته باشند. در ادامه با زومجی و تماشای این آیتم جذاب همراه باشید.

همانطور که پیش‌بینی می‌شد، مایکروسافت حضور پر رنگی در گیمزکام امسال داشت و با برگزاری کنفرانسی یک ساعت و نیمه، بازی‌های زیادی را به نمایش گذاشت. شاید بسیاری از شما این کنفرانس را تماشا نکرده‌اید یا دوست دارید تا بیشتر درباره حضور آن‌ها بشنوید و ببینید. شاید هم دوست داشته باشید چند دقیقه‌ای را پای دوربین زومجی بنشینید و گپ صمیمی ما درباره حضور مایکروسافت را بشنوید و تماشا کنید.

ما در این آیتم ویدیویی به تحلیل و تفسیر بازی‌های حاضر در این کنفرانس پرداختیم و نیم‌نگاهی نیز به عدم حضور هولولنز و البته سونی در گیمزکام ۲۰۱۵ انداختیم. از طرفی دیگر به ویندوز ۱۰ پرداخته و راجع به تاثیر آن صحبت کردیم.

ویدیو گویای همه چیز است پس بیشتر از این شما را منتظر نمی‌گذارم:

 دانلود ویدیو با رزولوشن 480p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی و سرگرمی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید