ظرفیت باتری اپل واچ 2 افزایش خواهد یافت

یکی از مشکلات عمده‌ی ساعت‌های هوشمند عمر باتری است که این موضوع در مورد اپل واچ نیز صادق است. بسیاری از افراد از عمر باتری این ساعت‌هوشمند شاکی هستند؛ اما به نظر می‌رسد اپل چاره‌ی این مشکل را یافته و باتری نسل دوم اپل واچ را بهبود خواهد بخشید.

بسیاری از کاربران اپل واچ پس از خرید این ساعت‌هوشمند از عمر باتری پایین آن شاکی هستند. شماری از کاربران پس از یک روز مصرف ادعا می‌کنند که ۳۰ تا ۴۰ درصد از شارژ باتری باقی مانده است؛ حال آنکه شمار دیگری از کاربران با رد این حالت، عنوان می‌کنند که در صورت استفاده‌ی مستمر از اپل واچ، باتری تنها یک روز عمر می‌کند.

به نظر می‌رسد اپل پس از شنیدن شکایات کاربران به فکر یافتن چاره‌ای برای این مشکل برآمده و باتری بزرگ‌تری را در نسل جدید ساعت‌هوشمند خود قرار خواهد داد.

به گزارش اپل اینسایدر، اپل در نظر دارد تا در نسل جدید ساعت‌هوشمند خود با همکاری ال جی و سامسونگ صفحه‌ی نمایش باریک‌تری را مورد استفاده قرار دهد که این موضوع نهایتاً منجر به افزایش محل قرارگیری باتری و در نتیجه افزایش ظرفیت باتری خواهد شد.

از جمله‌ی سایر قابلیت‌های دیگر اپل واچ باید به روشنایی مناسب صفحه‌ی نمایش در محیط‌های پرنور و زیر نور آفتاب اشاره کرد.

براساس گمانه‌های مطرح شده در خصوص اپل واچ 2، این ساعت‌هوشمند از وجود دوربینی به منظور استفاده از فیس‌تایم و برقراری مکالمات ویدیو بهره خواهد برد. همچنین یکی از ویژگی‌های کاربردی اپل واچ 2 را که بسیار از آن استقبال شده، باید به کار کردن مستقل از آیفون این ساعت هوشمند اشاره کرد. هر چند شنیده‌های پیشین گویای عدم افزایش باتری نسل جدید اپل واچ است، حال شایعاتی مطرح شده که نشان از بالا رفتن باتری این ساعت‌هوشمند دارد. هنوز مشخص نیست که اپل چه زمانی اقدام به معرفی نسل دوم ساعت هوشمندش خواهد کرد؛ اما براساس برنامه‌های اپل این کمپانی درصدد عرضه‌ی Watch OS2 است که توسعه‌دهندگان را قادر خواهد کرد تا اپلیکیشن‌هایی را بصورت اختصاصی برای اپل واچ توسعه دهند که نیازی به اتصال آیفون از طریق بلوتوث برای اجرا ندارد.

از جمله‌ی ویژگی‌های دیگر بروزرسانی اپل واچ می‌توان به Time Travel، پیش‌بینی وضعیت هوا و Naghtstand برای شارژ گوشی در زمان خواب کاربر اشاره کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید