همه آنچه که باید درباره سرفیس بدانید

امتداد پارسه وب‌سایت مخصوص تبلت/لپ‌تاپ سرفیس را بروزرسانی کرده تا کاربران بتوانند با استفاده از آن دستگاه مورد نیاز خود را به درستی و به شکلی ساده‌تر انتخاب کنند.

شرکت امتداد پارسه به منظور رفع نیاز و ارتقای دانش مشتریان در زمینه مایکروسافت سرفیس, وب سایت تخصصی این محصول را با آدرس www.mysurface.ir مطابق با استاندارهای وب سایت اصلی مایکروسافت به روز کرد. این وب سایت علاوه بر ارایه اطلاعات دقیق به کاربران کمک می‌کند تا با مراجعه به بخش "من را در انتخاب مدل مناسب راهنمایی کن" با پاسخ دادن به چند پرسش, دستگاه مورد نیاز خود را در بازه قیمتی تعیین شده و بر اساس کاربردشان شناسایی کنند.

همچنین اگر کاربران با سوالی در زمینه مقایسه سرفیس با سایر تبلت ها مواجه شدند با مراجعه به این سایت می‌توانند اطلاعات دقیقی رابرای انتخاب گزینه مناسب خود به دست آورند.

در بخش وبلاگ این سایت می‌توانید از آخرین اخبار تبلت های مایکروسافت آگاه شده و چنانچه از کاربران سرفیس هستید به راحتی نرم افزارهای به روز رسانی را از وبلاگ دانلود کنید.

شرکت امتداد پارسه در زمینه توزیع و ارایه خدمات پس از فروش ابزارهای هوشمند فعالیت می‌کند و در 10 سال گذشته اقدامات گسترده‌ای در زمینه ارایه خدمات دقیق و مهندسی روی این محصولات انجام داده است.

از وب سایت امتداد پارسه مختص سرفیس دیدن کنید:

www.mysurface.ir

سایر محصولات امتداد پارسه:

www.digiwearable.ir

پایان رپورتاژ آگهی/.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید