قابلیت جدید سرویس موسیقی اسپاتیفای برای ورزشکاران ارائه شد

کمپانی اسپاتیفای امروز در یک نشست مطبوعاتی، علاوه بر امکان اضافه کردن ویدئو به محتوای اپلیکیشن موسیقی اسپاتیفای، از قابلیت جدیدی برای ورزشکاران رونمایی کرد که بر اساس آن، اسپاتیفای موسیقی را پس از شناسایی حالت کاربر، به صورت خودکار تغییر می‌دهد.

گوستاو سودراستورم مدیر ارشد اسپاتیفای در نشست مطبوعاتی که امروز برگزار شد، گفت:

اسپاتیفای از سنسورهای موجود در گوشی‌ هوشمند برای تشخیص سرعت دویدن کاربر استفاده خواهد کرد. سپس، زمانی که کاربر دکمه‌ی دویدن را در اپلیکیشن فعال کند، اسپاتیفای به تناسب حالت و سرعت دویدن کاربر موسیقی را تغییر می‌دهد. 

علاوه بر این سودراستورم اعلام کرد که اسپاتیفای به زودی از موسیقی‌دانان و دی‌جی‌های بزرگ جهان از جمله Tiesto جهت ساخت موسیقی مناسب ورزش، همکاری خواهد کرد. به گفته‌ی وی زمانی که با ورزشکاران در خصوص قابلیت جدید صحبت کردند، آن‌ها گفتند زمانی که آهنگ مورد علاقه‌شان پخش می‌شود، احساس مطلوبی را به آن‌ها انتقال می‌دهد؛ اگرچه این حس تنها به مدت چند ثانیه باقی می‌ماند، اما بلافاصله با تغییر موسیقی، احساس دوباره‌ی چنین حسی امکان‌پذیر می‌شود.

spotify-nyc-running-playlists

سودراستورم پس از شنیدن صحبت‌های ورزشکاران، متعجب بود که چرا چنین حسی تنها برای چند ثانیه باقی می‌ماند؛ از این‌رو وی اعلام کرد که برای تحقق بخشیدن به هدفشان، طول قطعه‌های موسیقی زیاد نخواهد بود. سودراستورم گفت:

به نظر می‌رسد که این ترکیب تنظیم بهتری را متناسب با حالت و سرعت ورزشکار، فراهم می‌کند. اسپاتیفای تا به حال شش مورد از چنین تنظیمی را اعمال کرده و هرکدام از آن‌ها ویژگی به خصوصی دارند.

 تمامی این قابلیت‌ها با همکاری و کمک کارشناسان ورزشی و متخصصان تناسب اندام فراهم خواهد شد. علاوه بر این اسپاتیفای اعلام کرد که با کمپانی‌های بزرگی نظیر نایک و RunKeeper برای ارائه‌ی قابلیت‌ها و ویژگی‌های کاربردی دیگر همکاری می‌کند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید