پازل: مثلث‌های پنهان | جایزه هفته: دو دستگاه باطری قابل‌حمل مدل PV110

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با هشتاد و هشتمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به «پازل» خوش آمدید! سری پازل به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. هشتاد و هشتمین قسمت از سری پازل شامل دو بخش است: پاسخ معمای هشتاد و هفتم و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

باطری قابل‌حمل مدل PV110پازل این هفته با حمایت شرکت آونگ برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به دو نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، باطری قابل‌حمل مدل PV110 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره هشتاد و هفت

اما پاسخ معمای شماره هشتاد و هفت. مکعب‌های کوچک یک در یک در یکی که هیچ یک از وجه‌های آن‌ها صورتی رنگ نیست، در مرکز مکعب چوبی بزرگ قرار گرفته‌اند. این مکعب مرکزی دارای ابعاد ۱ در ۸ در ۱۲ بوده که ۹۶ مکعب کوچک یک در یک در یک را تشکیل می‌دهد. از طرف دیگر، مکعب چوبی بزرگ، ۴۲۰ مکعب کوچک یک در یک در یک را ساخته و همانگونه که اشاره شد، ۹۶ مکعب آن دارای هیچ وجه صورتی‌رنگی نیستند. پس  ۳۲۴ مکعب دارای یک، دو یا سه وجه صورتی‌رنگ خواهند بود.

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگـان

برندگان خوش‌شناس «پازل هشتـاد و هفتم» عبارتند از:

خانم فاطمه خسروی، ۲۴ ساله از قم، لیسانس شیمی نساجی
آقای بنیامین ساعدی، ۲۵ ساله از تهران، دانشجوی دکتری مهندسی نفت
آقای صادق منتشلو، ۲۵ ساله از دلبران، لیسانس مدیریت

همـــانــگـــونــه کــه پیـــش‌تر نیـــز اشـــاره شـــده بـــود، از طرف شرکت آونگ، بـــه هریک از برنـدگان، یک دستگاه فلش‌درایو ADATA مدل UD320 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به هر سه برنده تبریک گفته و برای آن‌ها سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۸۸: جمعه ۲۵/اردیبهشت/۱۳۹۴
(معمای هوش؛ سطح متوسط)

Puzzle 88

چند مثلث در تصویر بالا وجود دارد؟

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle[at]zoomit.ir  //  مـوضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 88
در بدنه ایمـیل نیز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـماس خـود را درج نمـــایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید