ساعت هوشمند 1400 دلاری Tag Heuer پاییز امسال عرضه می‌ شود

سازنده‌ی سوئیسی ساعت‌های کلاسیک TAG Heuer، ساعت هوشمند خود را با قیمت ۱۴۰۰ دلار پاییز سال جاری عرضه خواهد کرد. این ساعت هوشمند از پردازنده‌ی ساخت اینتل بعنوان قلب پردازشی خود بهره می‌برد.

TAG Heuer برند سوئیسی که در زمینه ساخت ساعت‌های لوکس کلاسیک فعالیت دارد، قیمت و تاریخ عرضه ساعت هوشمند و لوکس اندروید وِر خود را اعلام کرد. از آنجا که رشد اندروید وِر ادامه دارد و با رقبایی همچون اپل‌واچ مواجه می‌شود، گوگل تصمیم گرفته تا سیستم عامل خود را برای گجت‌های پوشیدنی توسعه دهد. TAG Heuer با مشارکت گوگل و اینتل، اولین ساعت لوکس اندروید وِر خود را ایجاد می‌کند و برای رقابت با ساعت هوشمند رده‌بالای اپل‌واچ راهی بازار خواهد کرد.

ساعت هوشمند TAG Heuer قیمتی معادل ۱۴۰۰ دلار خواهد داشت و در ماه اکتبر یا نوامبر سال جاری عرضه می‌شود. ممکن است قیمت این ساعت برای برخی افراد گران به نظر برسد، اما این قیمت در مقایسه با قیمت بسیاری از ساعت‌های لوکس یا نسخه ادیشن اپل‌واچ که ۱۰٫۰۰۰ دلاری است، کمتر است. عمر باتری ساعت هوشمند TAG Heuer حدود ۴۰ ساعت خواهد بود، این بازه در مقایسه با عمر باتری‌ ساعت‌های هوشمندی نظیر اپل‌واچ یا ساعت‌های اندروید وِر بیشتر است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید