زوم‌اَپ: از بین بردن دسترسی روت با Simply Unroot

چندی پیش در مقاله‌ای، روش کامل و تصویری روت کردن گوشی‌های اندروید را آموزش دادیم. در این پست نیز برای کاربرانی که به هر دلیل از روت کردن گوشی خود پشیمان شده‌اند، اپلیکیشنی را در نظر گرفته‌ایم که با نصب آن و به آسانی چند کلیک، می‌توانند گوشی خود را از حالت روت خارج کنند. با زوم‌اپ همراه باشید.

همان طور که در مقاله‌ی "آموزش سه روش مختلف برای روت گوشی" نیز گفته شد، ممکن است برخی از کاربران بعد از روت کردن گوشی خود، به دلایل مختلف از عمل انجام شده منصرف شوند و خواهان برگرداندن همه چیز به حالت عادی و از بین بردن دسترسی روت باشند. Simply Unroot اپلیکیشنی مناسب برای این افراد است که با نصب آن روی گوشی و اجرای آن، می‌توانید همه چیز را به حالت اول برگردانید و بدون از بین رفتن هیچ‌گونه اطلاعاتی، گوشی خود را UnRoot کنید.

UNROOOOOT2

البته باید توجه داشته باشید که این اپلیکیشن فقط عملیات UnRoot را انجام می‌دهد و اگر دلیل شما برای آنروت کردن گوشی، تحویل آن به نمایندگی و استفاده از خدمات گارانتی است، باید توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌های اضافه‌ای روی گوشی باقی نمانده باشد. در برخی از روش‌های روت، همزمان با روت شدن گوشی اپلیکیشنی با نام SuperUser یا SuperSu به گوشی اضافه می‌شود که در هنگام آنروت کردن گوشی، همچنان به صورت نصب شده باقی خواهد ماند. در صورتی که قصد استفاده از گارانتی خود را دارید، باید علاوه بر آنروت کردن گوشی خود با Simply Unroot، اپلیکیشن‌های اضافه‌ای که در هنگام روت کردن گوشی به آن اضافه شده‌اند را نیز حذف کنید. اگر با آموزش زومیت گوشی خود را روت کرده‌اید، تنها اپلیکیشن اضافه شده همان SuperUser خواهد بود، روش‌های دیگر ممکن است اپلیکیشن‌های دیگری نیز به گوشی اضافه کرده باشند. شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر این اپلیکیشن را دانلود کنید و بعد از نصب آن به آنروت کردن گوشی خود بپردازید. این عملیات هیچ تاثیری در کارکرد، تنظیمات و بازدهی گوشی نخواهد گذاشت و هیچ فایلی نیز حذف نخواهد شد. این اپلیکیشن به صورت پولی منتشر شده و از پردازنده‌های arm, x86 و mips نیز پشتیبانی می‌کند.

دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید