زوم‌اَپ: شبیه‌ساز فوق‌العاده‌ی اسلحه‌ها با iGun Pro

iGunPro اپلیکیشن شبیه‌ساز اسلحه است که با بیش از 200 تفنگ مختلف و به کار بردن صدا و طراحی فوق‌العاده با کیفیت، بهترین تجربه را در این زمینه به وجود آورده است. با زوم‌اپ همراه باشید.

شاید یکی از معدود موضوعات مشترکی که بتوان آن را در دوران کودکی هر پسر‌بچه‌ای پیدا کرد، تفنگ‌های اسباب‌بازی باشند که در کنار ماشین‌های اسباب‌بازی، از محبوب‌ترین وسیله‌های سرگرمی به شمار می‌روند. احتمالا شما هم در کودکی خود با انواع و اقسام کلت و وینچسترهای پلاستیکی سروکار داشته‌اید. حال با پیشرفت تکنولوژی، شبیه‌سازها نیز در حال پیشرفته‌تر شدن هستند و امروزه با وجود نمونه‌هایی که در زمینه‌ی خلبانی و غیره وجود دارند می‌توان به کمک آن‌ها تجربه‌ای بسیار نزدیک به واقعیت را تجربه کرد. در زمینه‌ی اسحله‌ها نیز اپلیکیشن‌های زیادی ساخته و منتشر شده‌اند. با کمک این شبیه‌سازها، تفنگ‌های محبوب دوران کودکی از حالت پلاستیکی و صدای شلیک ساده‌اش به طراحی فوق‌العاده و صدای حقیقی و مخصوص به هر تفنگ تبدیل شده‌اند.

igunpro2

همانطور که گفته شد iGunPro یکی از بهترین شبیه‌سازهای اسلحه است به طوری که تمامی اسلحه‌های موجود در این اپلیکیشن از روی نمونه‌ی واقعی آن‌ها و با دقت بسیار بالا طراحی شده‌اند نحوه‌ی خشاب‌گیری و شلیک همگی به صورت دستی قابل انجامند و با الگوبرداری دقیق از نحوه‌ی عملکرد اسلحه‌ها طراحی شده‌اند. موضوعی که iGunPro را بیش از این خاص می‌کند ضبط اختصاصی صدای تمامی تفنگ‌های موجود در برنامه است به این معنا که صدایی که برای یک اسلحه در این اپلیکیشن خواهید شنید، دقیقا همان صدایی خواهد بود که آن تفنگ در دنیای واقعی تولید می‌کند. کیفیت این صداها و دقت طراحی ظاهری اسلحه‌ها در حد بسیار بالایی قرار دارد به طوری که تماشای مدل‌های مختلف و شلیک با آن‌ها تجربه‌ای بسیار لذت بخش خواهد بود.


دانلود ویدئو

از بین تمامی اسلحه‌های موجود در این اپلیکیشن، تعدادی از آن‌ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند و مابقی با صرف تعدادی سکه قابل خریداری خواهند بود. با سر زدن روزانه به این اپلیکیشن، 20 سکه در روز هدیه می‌گیرید و می‌توانید با جمع آوری آن‌ها، اقدام به خریداری تفنگ‌ها کنید. برای خرید تفنگ‌های جدید، نیاز به دانلود فایل آن‌ها (و در نتیجه ارتباط اینترنتی) خواهید داشت. علاوه بر جزئیات فوق‌العاده دقیقی که در این اپلیکیشن به کار گرفته شده است و نمونه‌‌ی آن در هیچ شبیه‌ساز دیگری وجود ندارد، اطلاعاتی درباره‌ی تفنگ‌ها و تاریخچه‌ی آن‌ها نیز در iGunPro گنجانده شده است تا این اپلیکیشن را از یک عنوان سرگرم کننده‌ی صرف، به یک اپلیکیشن آموزشی نیز تبدیل کرده باشد. شما می‌توانید به کمک لینک‌های زیر این اپلیکیشن را به صورت رایگان برای گوشی‌های خود دانلود کنید:

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
دانلود از اپ استور اپل
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید