پازل: دنباله حروف | جایزه هفته: یک دستگاه تلفن هوشمند Xperia Z3

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با هشتاد و پنجمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به «پازل» خوش آمدید! سری پازل به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. هشتاد و پنجمین قسمت از سری پازل شامل دو بخش است: پاسخ معمای هشتاد و چهارم و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

 دستگاه تلفن هوشمند Xperia Z3 Dualپازل این هفته با حمایت شرکت سونی‌موبایل برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به یک نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهد، یک دستگاه تلفن‌هوشمند Xperia Z3 Dual اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره هشتاد و چهارم

پاسخ پازل هفته گذشته به شرح زیر است:

مربع = ۱ / پنج‌ضلعی = ۲ / مستطیل = ۳ / بیضی = ۴
پیکان = ۵ / دایره = ۶ / مثلث = ۷ / شش‌ضلعی = ۸ / هشت‌ضلعی = ۹

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگـان

برنده خوش‌شناس «پازل هشتـاد و چهارم»:

خانم آزاده داوودی، ۳۰ ساله از اهواز، دانشجوی مهندسی نرم‌افزار

هــمــانگــونــه که پیش‌تــر نیز اشـــاره شده بود، از طــــرف شرکت سونی‌موبایل، به برنــــده، یک دستگاه تلفن‌هوشمند Xperia C3 Dual اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به خانم داوودی تبریک گفته و برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۸۵: جمعه ۴/اردیبهشت/۱۳۹۴
(معمای هوش؛ سطح متوسط)

حرف بعدی در دنباله حروف زیر را پیدا کنید:

 ... Z  X  C  V  B

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle[at]zoomit.ir  //  مـوضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 85
در بدنه ایمـیل نیز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـماس خـود را درج نمـــایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید