تفاوت بین اکسپریا زد 4 و اکسپریا زد 3 سونی در قاب تصاویر

سونی چند روز پیش پرچمدار جدید خود را با نام اکسپریا زد 4 معرفی کرد، گوشی اکسپریا زد 4 شباهت بسیاری به اکسپریا زد 3 دارد که آن نیز شباهت زیادی به مدل زد 2 داشت، همان طور که می‌دانید اکسپریا زد 2 هم  شباهتی به اکسپریا زد 1 داشت. در ادامه تفاوت این دو گوشی را در قالب تصاویر مشاهده خواهید کرد.

در حال حاضر اکسپریا زد 4 سونی فقط در ژاپن عرضه خواهد شد و شرکت سونی گوشی دیگری را برای ارائه در بازار اروپا در نظر گرفته است. گوشی پرچمدار جدید سونی از مشخصات خوبی برخوردار است و به خصوص پردازنده آن شامل پیشرفت‌های بسیاری شده است. اکسپریا زد 4 سونی دارای پردازنده اسنپ دراگون ۸۱۰ است که این ارتقای قابل توجهی است، در حالی که اکسپریا زد 3 دارای پردازنده اسنپ دراگون ۸۰۱ بود. دوربین مکالمات ویدئویی این محصول نیز بهبود یافته و دارای سنسور ۵.۱ مگا پیکسلی است؛ این دوربین با برخورداری از لنز بازتر، تصاویر سلفی‌های زیباتری ثبت می‌کند. زد 4 دارای ضخامتی در حدود ۶.۹ میلی متر است.

سایت ژاپنی RBBToday در قالب تصاویری تفاوت دو گوشی اکسپریا زد 4 و اکسپریا زد 3 را مشخص کرده است. این دو گوشی از لحاظ پورت شارژر و محل قرارگیری فلاش تفاوت دارند. همچنین قسمت پورت شارژر پرچمدار جدید ضد آب است. سونی اسپیکرهای استریوی جلوی دستگاه را به لبه‌های بالایی و پایینی آن انتقال داده و علاوه بر این میکروفون را هم به فریم بالایی در روی دیگر Z4 منتقل کرده است.

تصاویر زیر تفاوت دو گوشی را مشخص می‌کنند:

اکسپریا زد 4 در سمت راست تصویر قرار دارد.

1

اکسپریا زد 4 در سمت چپ تصویر قرار دارد.

2

 اکسپریا زد 4 در سمت راست تصویر قرار دارد.

3

گوشی بالایی اکسپریا زد 4 است.

4

گوشی بالایی اکسپریا زد 4 است.

5

گوشی بالایی اکسپریا زد 4 است.

6

گوشی بالایی اکسپریا زد 4 است.

7

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید