اکسپریا زد 4 تنها در ژاپن عرضه می‌ شود؛ ماه آینده از پرچمدار اصلی رونمایی می شود

اکسپریا زد ۴ که ساعاتی پیش در ژاپن رونمایی شد، پرچمدار جهانی سونی نیست و این کمپانی قصد رونمایی از گوشی دیگری را برای بازار جهانی دارد.

سونی امروز بدون هیاهو بصورت رسمی از گوشی هوشمند Xperia Z4 در ژاپن رونمایی کرد. این گوشی بسیار شبیه به نسل قبلی است و از این بابت کمی مایوس‌کننده به نظر می‌رسد. حال خبر رسیده که این گوشی، پرچمدار اصلی سونی نیست و این کمپانی گوشی دیگری را برای بازار جهانی در نظر گرفته است.

اکسپریا زد ۴ از نظر ظاهری کاملا شبیه به نسل قبلی است و تنها کمی باریک‌تر و سبک‌تر شده، دوربین جلوی آن تقویت شده و پردازنده‌ی آن نیز به Snapdragon 810 مجهز شده است. در حالی که در ابتدا تصور می‌کردیم این همان پرچمدار امسال سونی است، خبر رسیده که کمپانی ژاپنی گوشی اکسپریا زد ۴ را تنها برای بازار ژاپن در نظر گرفته، بنابراین ممکن است محصولی که وارد بازار جهانی می‌شود با این گوشی متفاوت باشد.

گفته می‌شود سونی پرچمدار اصلی خود را ماه آینده رونمایی خواهد کرد.

 حال سوال مهم آن است که پرچمدار جهانی سونی چطور خواهد بود؟ چقدر با اکسپریا زد ۴ سونی در ژاپن متفاوت خواهد بود؟  آیا این تغییرات اساسی خواهند بود؟ آیا گوشی جدید سونی از ظاهر متفاوت و بدنه‌ی تماما فلزی بهره خواهد برد؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید