زوم‌اپ: پرش رکوردی ژله‌ ای در بازی Jelly Jump

زوم‌اپ: پرش رکوردی ژله‌ ای در بازی Jelly Jump

با انتشار بازی Flappy Bird، موج جدیدی از بازی‌های رکوردی در گوشی‌های موبایل به وجود آمد به طوری که هم اکنون شاهد صدها عنوان مشابه در این زمینه هستیم. Jelly Jump یکی از این بازی‌های رکوردی است که در آن کنترل یک ژله‌ی کوچک را بر عهده خواهید داشت. با زوم‌اپ همراه باشید.

Jelly Jump یک بازی پرشی است که در آن با لمس صفحه، باعث پریدن ژله‌‌ای کوچک می‌شوید. موضوع بازی از این قرار است که در یک محفظه‌ی مستطیل مانند، جریان شدیدی از آب در حال بالا آمدن است و شما باید به این ژله‌ی کوچک کمک کنید تا با رد کردن موانع و رفتن به سمت بالا، از خطر غرق شدن نجات یابد. سرعت جریان آب بسیار سریع است به طوری که باعث شده Jelly Jump یکی از سخت‌ترین بازی‌های رکوردی به حساب بیاید. دیواره‌ها مانع‌هایی در حال اتصال به هم و بستن مسیر هستند که اگر تنها یک ثانیه در پرش‌ها تاخیر کنید، راه شما را خواهند بست و باعث غرق شدن ژله‌ی کوچک خواهند شد.

jellyjump2

محیط بازی بسیار ساده طراحی شده، با این حال انجام آن برای کاربران بسیار لذت‌بخش خواهد بود و موارد ظریفی که در طراحی ژله‌ی بازی صورت گرفته این عنوان را بسیار جالب‌تر نیز کرده است. ژله‌ی شما به صورت کاملا طبیعی می‌لرزد و شما انعطاف و شکل‌پذیری آن را به وضوح حس خواهید کرد که باعث شده تا این ژله‌ی کوچک، تنها یک مکعب نارنجی رنگ دیده نشود و حس ژله‌ای بودن را به مخاطب القا کند. در بازی ذرات کوچکی از ژله‌های نارنجی نیز وجود دارند که با جمع آوری آن‌ها می‌توانید ژله‌ی نارنجی رنگ خود را از یک مکعب ساده، به شمایل دیگر نیز تغییر دهید. برای دانلود این بازی که برای گوشی‌های اندروید و آی او اس منتشر شده، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
دانلود از اپ استور اپل
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل [email protected] با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید