بروزرسانی جدید گلکسی اس 6 عمر باتری بیشتری را به ارمغان می‌آورد

سامسونگ باتری پرچمداران جدید خود را در حالت غیر قابل تعویض ارائه کرده است از طرفی بدنه‌ی بسیار باریک در دو گوشی گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج باعث شده تا باتری متوسطی در آن‌ها قرار گیرد. حال سامسونگ برای کاربرانی که با مشکل عمر کوتاه باتری مواجه هستند بروزرسانی را ارائه کرده که با اعمال آن مشکل پرچمداران در خصوص باتری برطرف خواهد شد.

 اگر شما نیز صاحب یکی از پرچمداران جدید یا گوشی‌های هوشمند دیگر شرکت سامسونگ هستید، به پلی‌استور گوگل مراجعه کرده و گزینه‌‌ی My apps را انتخاب کنید. حال باید در این قسمت شاهد بروزرسانی برای برنامه‌ای به نام Samsung Push Service باشید، اگر این  بروزرسانی برای شما در دسترس بود حتما آن را بی‌درنگ نصب کنید.

بر اساس تغییرات که در توضیحات این برنامه در بروزرسانی آمده است،  این به‌روزرسانی علاوه بر این که یک بسته‌ی بهینه‌ شده به منظور کاهش میزان مصرف داده‌های اینترنتی است، راه‌حلی نیز برای کاهش میزان مصرف باتری فراهم می‌کند. سامسونگ این بروزرسانی را هم برای گلکسی اس۶ و هم گوشی‌های هوشمند دیگر به منظور بهبود شرایط مربوط به مصرف باتری ارائه کرده است. هنوز نمی‌توان به طور حتم از بهبود دادن شرایط باتری توسط این بروزرسانی مطمئن بود، باید منتظر پاسخ‌ها و گزارش کاربرانی که آن را نصب و بررسی کرده‌اند ماند. این برنامه را می‌توان از لینک زیر در گوگل پلی دریافت کنید، تغییرات و بهبود میزان مصرف باتری گوشی هوشمند خود را پس از اعمال این بروزرسانی با ما در میان بگذارید.

دانلود از گوگل پلی استور

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید