بازی کنید: جنگ خان‌ها بازی قرون وسطی‌

جنگ خان‌ها، یک بازی تحت مرورگر و قرون وسطی است که به شما این فرصت را می‌دهد تا به دنیای قدیم و نبرد گذشتگان نقل مکان کرده و در کنار دیگر بازیکنان لحظات شیرین و پر هیجانی را تجربه کنید. بازی دارای گیم پلی مناسبی است که در کمتر بازی استراتژیکی یافت می شود. رابط کاربری بازی به قدری ساده و کار آمد است که کاربر بدون داشتن کوچک ترین اطلاعاتی می‌تواند بازی را شروع کرده و در همان ابتدای بازی با بازیکنان قدیمی به رقابت پایاپای بپردازد.

در بازی اقوام و سلسله پادشاهی های مختلفی وجود دارند (12 قوم) که می توان از بین آنها به قوم پارسیان، مغول ها، آلمان ها، روم شرقی، اعراب و دیگر اقوام اشاره کرد که با توجه به قوم انتخابی در ابتدای بازی، کارکرد و استفاده از نیرو ها تغییر پیدا خواهد کرد.

jang khanha 012

به صورتی که اگر قوم "پارسیان" را انتخاب کنید با توجه به فرماندهی "آرش کمانگیر" افسانه‌ای بر این قوم، شما کمانداران قوی در مقابل دیگر دشمنان خواهید داشت.جنگ خان‌ها با فعالیت در بیش از 40 کشور مختلف، هم اکنون بین سایت‌های بازی‌های آنلاین یکی از پیشگامان این عرصه به شمار می رود و همچنین با توجه به فعالیت7ساله این بازی در عرصه اینترنت می توان به جرات گفت یکی از کم ایراد ترین و کم اشکال ترین بازی های موجود حال حاضر تحت وب است که دارای جوایز مختلفی همچون بهترین وب سایت بازی ایرانی در سال90تا 93 از جشنواره وب فارسی، بهترین بازی آنلاین در سال‌های 2008 تا 2010 از نگاه جشنواره جهانی بازی های آنلاین، می باشد.

جنگ خان ها

همچنین ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بگوییم که در پایان راند های بازی با توجه به شرایط اعلام شده، کاربران برنده جوایز نفیسی همچون سکه بهار آزادی، کنسول های بازی و دیگر جوابز ارزنده‌ای خواهند شد که به کاربران برتر تا به امروز تقدیم شده است.

جنگ خان ها

شما نیز هم اکنون می توانید به جمع بزرگ کاربران بازی جنگ خان‌ها بپیوندید.

 پایان رپورتاژ آگهی/

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید