اپل تولید آیفون 6s با رم ۲ گیگابایت و پردازنده A9 را از ماه ژوئن شروع می‌کند

پس از معرفی، عرضه و فروش موفق آیفون‌های 6 اپل، حال به نظر شایعات مربوط به نسل بعد این گوشی هوشمند در حال شروع شدن هستند. به احتمال فراوان نسل بعدی آیفون‌ها، پسوند 6s و 6s Plus خواهند داشت و به گفته یک سایت چینی به پردازنده A9 اپل نیز مجهز خواهند شد.

پردازنده جدید و قدرتمندی که اپل قصد استفاده از آن در آیفون 6s دارد، به وسیله رقیب دیرینه این شرکت یعنی سامسونگ با بهره‌گیری از نسل موفق تراشه‌های ۱۴ نانومتری این شرکت در حجم وسیعی ساخته خواهند شد.

iphone-6s-1

هم‌اکنون شایعاتی از حضور رم ۲ گیگابایت DDR4  و استفاده از تکنولوژی حساسیت فشار‌های لمسی درون آیفون‌های بعدی به گوش می‌رسد و همانطور که در اسکرین شات بالا نیز مشاهده می‌کنید، این مقدار رم  و استفاده از این تکنولوژی برای گوشی‌های هوشمند جدید اپل در نظر گرفته شده است.

iphone-6s-2

خبری که تاکنون از آیفون‌های 6s به گوش نمی‌رسید، همان چرخه تولید این دستگاه بود که اکنون یک منبع تازه ادعا می‌کند تولید زیاد این محصول از ماه ژوئن شروع خواهد شد و در مقدار کلی ۲۳۰ میلیون واحد، آیفون‌های جدید به تولید خواهند رسید. اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، اپل فروش زیادی از آیفون‌های 6s توقع دارد و گوشی‌های هوشمند جدید خود را تا ماه سپتامبر رسما معرفی خواهد کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید