نمایش ساعت و تاریخ توسط آیکون ها در تاچ‌ ویز جدید

سامسونگ نسخه جدید تاچ‌ویز را تا آن‌جا که توانسته سبک کرده و تنها ویژگی‌های کاربردی و جالب را نگه داشته است. اما یکی از ویژگی‌های کاربردی که این نسخه از تاچ ویز در اختیار کاربران می‌گذارد، تاریخ روز و ساعت را به صورت زنده از طریق آیکون برنامه‌های ساعت و تقویم است.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، آیکون برنامه‌های Clock و S Planner قادرند در گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج تغییر کنند و تاریخ و زمان را به صورت زنده به شما نشان دهند. این قابلیت البته زیاد مهم به نظر نمی‌رسد اما ممکن است برای برخی از شما بسیار کاربردی باشد. 

tuch

بسیاری از ما آنقدر غرق در اپلیکیشن‌های گوشی هوشمند خود می‌شویم که گاهی اوقات گذشت زمان را از یاد می‌بریم. اما اگر در بین همین اپلیکیشن‌های متعدد گوشی شما، آیکون‌ برنامه‌ها، ساعت و تاریخ را به شما یادآوری کنند، قطعا در برنامه ریزی‌های شما کاربردی خواهد بود. البته باید در نظر داشته باشید که تنها زمانی آیکون  ساعت تغییر می‌کند که نمایشگر دستگاه شما در حالت بدون قفل باشد. 

سامسونگ پیش از این ویژگی‌های اضافی به تاچ‌ویز اضافه کرده بود که اکنون بسیاری از آن‌ها از این رابط کاربری کاسته شده تا سرعت اجرای دستور العمل‌ها بالا برود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید