گیمر: نبرد در آسمان

اگر علاقمند به بازی‌های موبایلی هستید و دوست دارید مهارت خود را در این زمینه محک بزنید، «گیمر» بهترین فرصت برای شما است. برای شرکت در رقابت این هفته با زومیت همراه باشید.

به «گیمر» خوش آمدید! گیمر به صورت هفتـگی منتشر می‌شود. در هر گیمر، یک بازی ‌موبایلی معرفی می‌شود. شما یک هفته فرصت دارید تا مهارت و توانایی خود را در این بازی به رخ دیگران بکشید. در قسمت بعدی، ۱۰ گیمری که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند معرفی خواهند شد.

برترین‌های «گیمر» در هفته گذشته

«گیمر» گذشته به بازی Traffic Racer اختصاص داشت. در طول هفته‌های گذشته، تلاش بسیار زیادی شد تا اسکرین‌شات‌های دستکاری شده یا مربوط به نسخه‌های غیرمعتبر و هک‌شده حذف شوند. پس از حذف نتایج غیرمعتبر، ۱۰ کاربر برتر عبارتند از:

 • ۱- آقای یوسف یعقوبی - امتیاز: ۱،۲۲۴،۱۰۸
 • ۲- آقای سعید حریری - امتیاز: ۸۷۴،۳۴۰
 • ۳- آقای محمد صفری - امتیاز: ۸۵۴،۷۳۴
 • ۴- آقای احمد قدسیان - امتیاز: ۷۷۶،۰۱۳
 • ۵- آقای منصور - امتیاز:۷۱۵،۵۱۶
 • ۶- آقای میرمصطفی سیدی - امتیاز: ۶۹۳،۶۱۴
  ۷- آقای احمدمنصور کریمی - امتیاز: ۵۷۵،۴۴۰
 • ۸- آقای محمدصادق مرادیان - امتیاز: ۵۱۹،۴۷۴
 • ۹- آقای میلاد نورالهی - امتیاز: ۴۹۱،۸۴۷
 • ۱۰- آقای امیر کیا - امتیاز: ۴۲۶،۵۴۷

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران عزیز و دوست‌داشتنی در سری «گیمر» سپاسگزاری کنیم. توجه شما به «گیمر» و زومیت باعث افتخار همه ماست!

این هفته: Sky Force 2014

این قسمت از سری «گیمر» به بازی Sky Force 2014، محصولی از شرکت Infinite Dreams اختصاص دارد. شما می‌توانید بـازی Sky Force 2014 را به کمک لینک‌های زیر دانلود و در «گیمر» این هفته مشارکت کنید.

AppStore  AndroidMarket

در این بازی باید در میدان‌ نبرد ضمن محافظت از هواپیمای خود در مقابل شلیک‌ها، به هواپیما‌های دشمن حمله و گروگان‌ها را آزاد کنید.

Sky Force 2014

شرکت در مسابقه «گیمر»

IMG 2123برای شرکت در «گیمر» پس از دانلود و اجرا, بازی را شروع کنید. در پایان به کمک کلید Share بیشترین امتیاز کسب شده در این هفته را برای ما ایمیل کنید. در صورت تمایل از بیشترین امتیاز خود یک اسکرین‌شات تهیه و آن را برای ما ارسال کنید. اسکرین‌شات گرفته‌شده باید به صورت خام ارسال شود. هرگونه تغییر و ویرایش در اسکرین‌شات اعم از کوچک‌کردن، چرخاندن و یا هر مورد دیگر باعث حذف گیمر از مسابقه خواهد شد. اسکرین‌شات تهیه شده از این بازی باید مشابه تصویر سمت چپ باشد که در آن علاوه برای امتیاز بازی و جزئیات این راند، کلید‌هایی مانند Share نیز نمایش داده شده‌اند. به یاد داشته باشید که اسکرین‌شات خود را به صورت خام برای ما ارسال کنید و هیچگونه تغییری روی آن اعمال نکنید.

اگر قــصد دارید امتـیـاز خــــود را بـــرای مـــا ارســال کــنـیـد، لــطفا بــه مـوارد زیـر توجه کــنید:
ایمیـل آدرس: ایمیل گیمر // مــوضوع (Subject) ایمیـل: امتیاز شما - Gamer 8
در بدنه ایمیل نیز علاوه بر ضمیمه کردن اسکـرین‌شات بازی، نام و نام‌خانوادگی خود را درج کنید.

چند نکته

۱- اسکرین‌شات باید از بالاترین امتیاز کسب‌شده در این هفته باشد نه بالاترین امتیازی که تا به‌حال کسب کرده‌اید.
۲- اگر پس از ارسال ایمیل، رکورد بالاتری ثبت کردید، امتیاز جدید را برای زومیت ارسال کنید.
۳- حتما در موضوع (Subject) ایمیل، امتیاز خود و در بدنه آن اسکرین‌شات بازی را ضمیمه کنید.
۴- اگر دوست دارید با سایر کاربران آشنا شده و به بازی‌های چندنفره بپردازید، نام‌کاربریتان را در Game Center یا Google Play Game در بخش نظرات نوشته و خود را به دیگران معرفی کنید.
۵- اگر بازی‌های دیگری می‌شناسید آنها را به ما نیز معرفی کنید.
۶- اینجا مکانی برای قضاوت و تحقیق درباره درستکاری افراد نیست. تنها نتیجه شرکت در بخش‌هایی مانند «گیمر» آشنایی بهتر شما با سایر کاربران و تجربه کمی هیجان است. فعالیت زومیت برای شما است و بهتر شدن فضای آن به مشارکت همه شما نیازمند است.
۷- همیشه افراد اندکی وجود دارند که علاقمند به روش‌های غیرمتعارف هستند. جستجوی پاسخ معماهای «پازل» در اینترنت یا استفاده از ابزارهای مختلف برای دستکاری یا ویرایش اسکرین‌شات‌های «گیمر» به نگرش و دیدگاه شما درباره برگزاری یک رقابت منصفانه و مفرح باز می‌گردد. تیم زومیت همواره سپاسگزار کاربرانی است که به خود و دیگران احترام می‌گذارند.

برای شرکت در مسابقه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه فرصت دارید. برای بهتر شدن «گیمر» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید