عکاسی ماکرو از قورباغه‌ای سوارکار

دنیای جانوران به خودی خود قابل توجه و تماشایی است، اما گاهی روابط بین موجودات مختلف و از گونه‌های متفاوت، زمینه ساز خلق تصاویری جالب، شگفت‌انگیز و البته بامزه است. این بار به سراغ قورباغه‌ای می‌رویم که گویی از سواری با یکی از بزرگ‌ترین انواع سوسک در جهان لذت زیادی می‌برد.

 شاید بتوان هندی اِم‌پی (Hendi Mp)، عکاسی از کشور اندونزی را یکی از با استعدادترین عکاسان حیات وحش جهان به شمار آورد. او اخیراً تصاویری تماشایی و جالب از رویدادی خیره کننده را ثبت نموده که شاید یکی از عجیب‌ترین و شگفت انگیزترین اتفاقات حیات وحش به حساب آید. در این تصاویر قورباغه سبز درختی را می‌بینید که انگار از سواری کردن آن هم روی پشت سوسک شاخ دار عظیم الجثه، لذت زیادی می‌برد و عجیب آنکه گویی سوسک هم از سواری دادن به این موجود بامزه زیاد بدش هم نیامده است.

قورباغه‌ی درختی یکی از انواع قورباغه‌های پرنده‌ی ساکن جنگل‌های بارانی است که می‌تواند با استفاده از پوست نازکی که بین انگشتانش دارد، به راحتی از درختی به درخت دیگر پریده و  بعضاً پرواز کند.

هندی اِم پی و عکاسی از دوزیستان

این تصاویر خیره کننده در حیات وحش در فاصله‌ اندکی از منزل اِم پی در سامبَس (Sambas) برداشته شده است. این عکاس خوش ذوق یکی از طرفداران پر وپا قرص عکاسی ماکرو است که بیشتر عمر خود را صرف عکاسی بزرگنمایی از گونه‌های مختلف حشرات،  خزندگان و دوزیستان بومی اندونزی نموده است.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم همراه با ما این قورباغه را در سواری شگفت‌انگیزش همراهی کنید.

عکاسی ماکرو از قورباغه سوارکار

عکاسی ماکرو از قورباغه سوارکار

عکاسی ماکرو از قورباغه سوارکار

عکاسی ماکرو از قورباغه سوارکار

عکاسی ماکرو از قورباغه سوارکار

عکاسی ماکرو از قورباغه سوارکار

امیدواریم این تصاویر شما را نیز برای دقایقی سرگرم کرده باشند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید