فروش ویژه تبلت‌های سرفیس مایکروسافت به همراه هدیه نقدی

شرکت امتداد پارسه تسهیلات ویژه‌ای را برای فروش کالاهای خود آغاز کرده است و در طرح خرید پایان سال این شرکت، کاربران می‌توانند به مدت یک‌ماه در روزهای سه‌شنبه از یک هدیه نقدی حین خرید برخوردار شوند.

این طرح که از ۱۵ بهمن آغاز می‌شود و تا ۱۲ اسفندماه ادامه دارد، کلیه کالاهای تحت ضمانت شرکت امتداد پارسه مانند تبلت مایکروسافت سرفیس، ساعت هوشمند موت ۳۶۰، دستبند هوشمند مایکروسافت و گوشی‌های نکسوس 6 و نوکیا لومیا را شامل می‌شود و با خرید کالا از سایت www.mysurface.ir  و www.digiwearable.ir یا نمایندگی‌های سراسر کشور می‌توانید هدایای نقدی خود را در همان لحظه خرید دریافت کنید. همچنین کسانی که در این مدت در روزی به جز سه شنبه خرید نمایند , در قرعه کشی هفتگی یک عدد ساعت موتو ۳۶۰ شرکت داده میشوند.

تبلت مایکروسافت سرفیس پرو تنها تبلتی است که به خوبی میتواند جایگزین لپ‌تاپ باشد و با توجه به کیفیت و ظرافت خاص خود در مدت کوتاهی محبوبیت فراوانی میان کاربران پیدا کرده است. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات مختلف می‌توانید به پایگاه‌های اینترنتی امتداد پارسه مراجعه و کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.
شرکت امتداد پارسه در زمینه توزیع و ارایه خدمات پس از فروش ابزارهای هوشمند فعالیت می‌کند و در 10 سال گذشته اقدامات گسترده‌ای در زمینه ارایه خدمات دقیق و مهندسی روی این محصولات انجام داده است.
وب سایت خرید سرفیس: www.mysurface.ir
وب سایت کالاهای پوشیدنی: www.digiwearable.ir

پایان رپورتاژ آگهی/.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید