فروش ویژه تبلت‌های سرفیس مایکروسافت به همراه هدیه نقدی

شرکت امتداد پارسه تسهیلات ویژه‌ای را برای فروش کالاهای خود آغاز کرده است و در طرح خرید پایان سال این شرکت، کاربران می‌توانند به مدت یک‌ماه در روزهای سه‌شنبه از یک هدیه نقدی حین خرید برخوردار شوند.

تبلیغات

این طرح که از ۱۵ بهمن آغاز می‌شود و تا ۱۲ اسفندماه ادامه دارد، کلیه کالاهای تحت ضمانت شرکت امتداد پارسه مانند تبلت مایکروسافت سرفیس، ساعت هوشمند موت ۳۶۰، دستبند هوشمند مایکروسافت و گوشی‌های نکسوس 6 و نوکیا لومیا را شامل می‌شود و با خرید کالا از سایت www.mysurface.ir  و www.digiwearable.ir یا نمایندگی‌های سراسر کشور می‌توانید هدایای نقدی خود را در همان لحظه خرید دریافت کنید. همچنین کسانی که در این مدت در روزی به جز سه شنبه خرید نمایند , در قرعه کشی هفتگی یک عدد ساعت موتو ۳۶۰ شرکت داده میشوند.

تبلت مایکروسافت سرفیس پرو تنها تبلتی است که به خوبی میتواند جایگزین لپ‌تاپ باشد و با توجه به کیفیت و ظرافت خاص خود در مدت کوتاهی محبوبیت فراوانی میان کاربران پیدا کرده است. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات مختلف می‌توانید به پایگاه‌های اینترنتی امتداد پارسه مراجعه و کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.
شرکت امتداد پارسه در زمینه توزیع و ارایه خدمات پس از فروش ابزارهای هوشمند فعالیت می‌کند و در 10 سال گذشته اقدامات گسترده‌ای در زمینه ارایه خدمات دقیق و مهندسی روی این محصولات انجام داده است.
وب سایت خرید سرفیس: www.mysurface.ir
وب سایت کالاهای پوشیدنی: www.digiwearable.ir

پایان رپورتاژ آگهی/.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده