ویدئوهای یوتیوب خود را با کیفیت بالا دانلود کنید

یوتیوب را می‌توان بزرگ‌ترین سرویس دهنده‌ی ویدئویی در اینترنت نامید. در این مقاله به نحوه دانلود ویدئوهای خود با رزولوشین اصلی می‌پردازیم. با زومیت همراه باشید.

 اگر شما هم جزو افرادی هستید که ویدئوهای بیشتری را در یوتیوب بارگذاری می‌کنید، احتمالا در دانلود کردن آن‌ها با مشکل مواجه شده‌اید. برای به اشتراک گذاری ویدئوهای  یوتیوب یا باید یک نسخه از آن‌ها را در هارددیسک خود نگه دارید یا از یوتیوب دانلود کنید. معمولا دانلود از یوتیوب با رزولوشین و کیفیت پایین انجام می‌پذیرد. در این مقاله قصد داریم روش دیگری را برای ذخیره و دانلود ویدئو با رزولوشین بالا معرفی کنیم؛ در این روش به‌جای دانلود مستقیم، از Google Takeout استفاده خواهیم کرد.

گام اول: پس از لاگین شدن به اکانت گوگل خود به آدرس www.google.com/settings/takeout رجوع کنید:

1-fist

 

گام دوم: دکمه Select none را انتخاب کنید تا همه گزینه‌ها غیرفعال شود و فقط گزینه مربوط به Youtube را فعال کنید و سپس Next را بزنید.

2-second

گام سوم: نوع فایل ذخیره شده را انتخاب کرده و برای خاتمه Create archive را کلیک کنید.

3-third

در این حالت ویدئوها در گوگل‌درایو ذخیره خواهند شد. حتما دقت داشته باشید که محدودیت حجمی درایوتان پر نشود. همچنین فایل‌های بیش از 2 گیگابایت به چندین فایل تقسیم بندی خواهند شد. اکنون می‌توانید فایل‌های ذخیره شده در گوگل درایو خود را با رزولوشین بالا در سایت‌های دیگر به اشتراک بگذارید. 

اگر شما از روش دیگری برای ذخیره ویدئوها با رزولوشین بالا استفاده می‌کنید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید