احتمالا گلکسی اس 6 به دوربین ۱۶ مگاپیکسلی ساخت سونی مجهز می‌شود

گلکسی اس ۶ سامسونگ قرار است در ۱۰ اسفندماه و در دو نسخه‌ رونمایی شود. امروز شایعه شده که دوربین این گوشی هوشمند به سنسور ۱۶ مگاپیکسلی IMX240 ساخت سونی مجهز شده است.

مطمئن هستیم که سامسونگ گلکسی اس ۶ را در دو نسخه‌ی Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge رونمایی خواهد کرد. نسخه‌ی S6 Edge دارای دو لبه‌ی منحنی شکل است و بدنه‌ی هر دو گوشی تماما فلزی است.

امروز نیز اطلاعات تازه ای در باره‌ی سنسور بکار گرفته شده در دوربین این گوشی فاش شده است. ظاهرا گلکسی اس ۶ به سنسور ۱۶ مگاپیکسلی مجهز خواهد شد که البته ابعاد آن کمی بزرگ‌تر از سنسور گلکسی نوت ۴ است. هر چه ابعاد سنسور بزرگ‌تر شود توانایی آن در جذب نور نیز بیشتر می‌شود و در نهایت منجر به ثبت تصاویر با کیفیت‌تر و واضح‌تری می‌گردد.

پیش از این نیز شایعات به سنسور ۲۰ مگاپیکسلی ساخت سونی در گلکسی اس ۶ اشاره داشتند.

گفته می‌شود با وجود اینکه سنسور بکار گرفته شده در گلکسی اس ۶ از نظر میزان مگاپیکسل با دوربین گلکسی نوت ۴ برابری می‌کند اما کیفیت تصویر آن به دلیل استفاده از سنسور بهتر و ایجاد بهینه‌سازی در الگوریتم‌های پردازش تصویر، بهبود یافته است.

امکانات نرم‌افزاری جدیدی نیز به اپلیکیشن دوربینِ گلکسی اس ۶ اضافه شده است تا کاربر بتواند سرعت شاتر را تحت کنترل بگیرد، نور سفید را تنظیم کند یا میزان ISO را تنظیم کند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید