انتشار نسخه‌ی رسمی inbox برای iPad

Inbox یک اپلیکیشن کاربردی و نوآورانه در زمینه‌ی مدیریت ایمیل‌ها است که گوگل به تازگی اقدام به انتشار نسخه‌ی بومی و مخصوص آن برای دستگاه‌های iPad کرده است. با زومیت همراه باشید.

گوگل معمولا علاقه دارد خبرهایش را خودش برای اولین‌بار منتشر کند و هم‌اکنون نیز این کمپانی در سکوت خبری و بدون سروصدا اقدام به منتشر کردن نسخه‌ای از Inbox برای iPad به طور بومی و مخصوص در کشورهای محدودی از جمله آمریکا کرده است.

متاسفانه اگر از کاربران چند کشور خاصی که این بروزرسانی برای آن‌ها منتشر شده است نباشید نمی‌توانید این بروزرسانی را دریافت کنید. چند ساعت پیش نیز این بروزرسانی در استور اپل برای امریکایی‌ها منتشر شده است و به نظر می‌رسد که به زودی برای دیگر کشورها و استورها نیز منتشر شود. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این بروزرسانی و پشتیبانی از iPad فعلا با همان شماره‌ی نسخه‌ی قبلی منتشر شده است، بنابراین اگر Inbox را در گوشی خود نصب دارید، پیغامی جهت وجود یک بروزرسانی برای آن دریافت نخواهید کرد. برای این کار ابتدا باید Inbox خود را حذف کنید، سپس دوباره اقدام به دانلود و نصب آن از اپ استور کنید.

دانلود از اپ استور اپل

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید